ZOSTAŃ MISTRZEM GRILLA NASZE TOP 7 TRIKÓW

Uwielbiasz gotować na świeżym powietrzu, ale zawsze kończy się to zwęglonymi kiełbaskami? Być może potrzebujesz porady (lub 7), jak zostać mistrzem grilla. Do rusztu!

MALOWNICZE PRZEJAŻDŻKI

Wybierzcie się na przejażdżkę bocznymi drogami, w którąś z naszych malowniczych tras i zobaczcie jakie skarby skrywa okolica Waszego kempingu. Wskakujcie do samochodu i ruszajcie w drogę!

NASZE TOP 10 SMAKÓW LODÓW WŁOSKICH

Nie ma to jak lody we Włoszech, ale pamiętajmy: włoskie lody to nie tylko wanilia i śmietanka! Al Fresco przedstawia Wam 10 naszych ulubionych smaków  do wypróbowania podczas następnej podróży. Sprawdźcie naszą listę tutaj

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO PODRÓŻOWAĆ POCIĄGIEM

Nie musicie przyjeżdżać na 3 godziny przed wylotem, nie musicie w panice szukać następnej stacji benzynowej, gdy zaczyna brakować paliwa... Podróż pociągiem to okazja na relaks i chwilę dla siebie! Przczytajcie dlaczego warto podróżować pociągiem.

DEKODER PIZZY - POZNAJ RODZAJE WŁOSKIEJ PIZZY I JEJ HISTORIĘ

Wszyscy bez wyjątku potwierdzą z pewnością, że pizza to najbardziej genialne danie jakie wymyślono! A czy jest lepsze miejsce do próbowania jej niż Włochy? Problemem mogą być tylko ich nazwy... skorzystaj z naszego dekodera pizzy i poznaj jej najbardziej popularne rodzaje. Odkryj włoskie dodatki do pizzy tutaj

PARKI ROZRYWKI, KTÓRE MUSICIE ODWIEDZIĆ 

Jesteście fanami parków rozrywki? To się świetnie składa, bo wiele z naszych kempingów znajduje się w bliskim sąsiedztwie najlepszych europejskich parków rozrywki.  Szybko, zajmijcie sobie kolejkę do najlepszech kolejek górskich i rollercoastery.