NAJLEPSZE PARKI ROZRYWKI W EUROPIE 

Jeśli szukacie odrobiny dodatkowych wrażeń i szalonej zabawy podczas swoich wakacji z Al Fresco, mamy dla Was dobre wieści. W pobliżu naszych kempingów, często w odległości ktrótkiego spaceru, znajdziecie najlepsze parki rozrywki, które zapewnią Wam niezapomniane wrażenia. Ale który z nich wybrać?!? 

DISNEYLAND PARIS

Najbliższy kemping:  La Croix Du Vieux Pont

Parku rozrywki Disneyland Paris nikomu, tak naprawdę, nie trzeba przedstawiać. Przygotujcie się na pełen atrakcji dzień ze słynną Myszką Mickey i pełne zanurzenie w magicznym świecie Disneya - z jego postaciami na każdym kroku, restauracjami w stylizowanych na disneyowskie światy i wiele niezwykłych atrakcji, karuzeli i kolejek i rollercoasterów. Gdziekolwiek pójdziecie i cokolwiek wybierzecie, nie zapomnijcie, aby wybrać się w niezwykłą podróż kolejką  ‘It’s a small world’  – wystarczy jedna wizyta w tej krainie, a nigdy o niej nie zapomnicie.

PARC ASTERIX

Najbliższy kemping:  La Croix Du Vieux Pont

Przenieście się w magiczny świat słynnych Galów - Asterixa i Obelixa oraz nieodstepującego ich psa Idefixa! Znajdziecie tu niezwykłe atrakcje, m.in. fantastyczne rollercoastery i kolejki wodne. Park przeniesie Was w niezwykły świat, znany z komiksów i kreskówek o dzielnych przyjaciołach. Zdaża się, że turyści przeoczą ten park z powodu Disneylandu, ale Wy nie popełnijcie tego błędu! Czekaja tu na Was niezwykłe atrakcje i spędzicie fantastyczny dzień.  

GARDALAND

Najbliższe kempingi:  Del Garda Village and Camping, Cisano, Altomincio Family Park, Bella Italia

Gardaland, to jeden z najpopularniejszych parków rozrywki w Europie. Ogromny, w którym każdy z rodziny znajdzie coś dla siebie - od krainy Świnki Peppa po imponujący rollercoastery z efektami 3D, które sprawią, że krew szybciej popłynie w Waszych żyłach! Jeśli macie ochotę na cos spokojniejszego, koniecznie wybierzcie się do tutejszego akwarium. Nowością jest całkiem nowa strefa z parkiem wodnym Lego! To miejsce musicie koniecznie odwiedzić.

PORTAVENTURA WORLD

Najbliższe kempingi:  SanguliCambrills ParkVilanova Park

Cieszący się najwiekszą popularnością park rozrywki w Hiszpanii, wie jak zagwarantować super zabawę, zwłaszcza zabawę turbo szybką. Kolejka górska Furius Baco rosiąga prędkość prawie  130 km/h, czy odważycie się nia pojechać? A może wybierzecie Shambhala – otwarty w 2012 hyper rollercoaster - jest niemal tak samo szybki! Ale spokojnie, znajdziecie tu również wiele wolniejszych kolejek, także tych wodnych - dlatego miejsce to jest idealne dla całej rodziny. Najmłodszym z pewnością przypadnie do gustu kraina Ulicy Sezamkowej, zwłaszcza jeśli zawsze marzyliście o spotkaniu Wielkiego Ptaka.

FERRARI LAND

Najbliższe kempingi:  SanguliCambrills ParkVilanova Park

Park rozrywki w parku rozrywki? Ferrari Land jest częścią parku rozrywki Portaventura, ale ma swój wyjątkowy styl i charakter. Cały park i wszystkie jego atrakcje nawiązują do słynnej marki samochodowej Ferrari, i powinien go odwiedzić każdy miłośnik motoryzacji. Rollercoastery wzorowane na tych niezwykłych samochodach, dostarczające niezwykłych wrażeń symulatory F1, doprowadzą Was do szaleństwa. Tu po prostu trzeba przyjechać ;)

PUY DU FOU  

Najbliższe kempingi:  La GarangeoireVillage le Pin Parasol, Village de la Guyonniere

Pasjonujecie się historią? Tutaj historia ożyje przed Waszymi oczami i spotkacie wiele fascynujących postaci z dawnych wieków. Przenieście się na XVIII-wieczną francuską wieś, pospacerujcie wśród średniowiecznych budowli, spróbujcie się nie zgubić w zielonym labiryncie, poznajcie nieustraszonych Wikingów lub zobaczcie, jak wyjątkowo Wigilię Bożego Narodzenia obchodzili żołnierze w 1916 roku, w okopach I wojny światowej.     

DUINRELL

Najbliższy kemping:  Duinrell

Czy może być coś lepszego od parku rozrywki tuż obok kempingu? Tak, park rozrywki bezpośrednio na kempingu, do którego jako goście macie bezpłatny dostęp! Znajdziecie tu ponad 40 różnorodnych atrakcji, z rollercoasterami włącznie. Podczas gdy większość parków rozrywki nadaje się głównie dla nastolatków, w Duinrell każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku. Także Wasi najmłodsi nie będą zawiedzeni atrakcjami parku Duinrell.