W PEŁNI WYPOSAŻONE DOMKI WAKACYJNE

 

Do wyboru macie 7  modeli domków wakacyjnych, które różnią się od siebie ilością sypialni oraz wielkością tarasu. Al Fresco to komfort i prywatność w każdym z naszych w pełni wyposażonych i funkcjonalnych domków wakacyjnych z jednoczesnym zapewnieniem relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu. Twoja rodzina spędzi urlop blisko natury, w cudownej lokalizacji i w przystępnej cenie.

Wszystkie nasze zakwaterowania posiadają w pełni wyposażoną kuchnię, dwie lub trzy sypialnie, jedną lub dwie łazienki oraz salon, który może służyć również jako jadalnia przylegająca do tarasu. A wspominając już o tarasie: w zależności od rodzaju domku może być częściowo zadaszony, wyposażony jest w zestaw mebli ogrodowych oraz grill gazowy lub na węgiel drzewny (jeśli na kempingu można grillować).

Bez względu na jakim kempingu zdecydujecie się spędzić wakacje, nasza szeroka gama domków wakacyjnych spełni oczekiwania każdego – od luksusowego Toscanini Lounge po kompaktowy model Puccini. 


Uwaga: Jeśli podróżujesz z psem, zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami i pamiętaj, aby podczas robienia rezerwacji poinformować nas o tym, że chcecie podróżować z psem.

DUŻE DOMKI WAKACYJNE

VERDI LOUNGE 3 SYPIALNIE

Domek wakacyjny Verdi może pomieścić do 8 osób i jest idealny dla dużych rodzin. Znajdują się tu 3 sypialnie (w jednej z nich jest łóżko podwójne) oraz większy taras z zadaszeniem.

Więcej informacji ›

TOSCANINI LOUNGE 3 SYPIALNIE

Ten przestronny, elegancki i wygodny domek może pomieścić do 6 osób. Znajdują się tu 3 sypialnie: jedna z łóżkiem podwójnym i 2 z łóżkami pojedynczymi.

Więcej informacji ›

LODGE 2 SYPIALNIE Z WIDOKIEM NA JEZIORO

To wyjątkowe zakwaterowanie posiada dwie sypialnie i może pomieścić do 7 osób. Wyposażone jest także w duży taras, z którego rozciągają się niesamowite widoki na jezioro.

Więcej informacji ›

LODGE LOUNGE 2 SYPIALNIE Z WIDOKIEM NA JEZIORO

Ten wyjątkowy domek wakacyjny może pomieścić do 8 osób, posiada 2 sypialnie, taras oraz niesamowity widok na jezioro.

Więcej informacji ›

VIVALDI RIVIERA 3 SYPIALNIE

Vivaldi to domek przeznaczony dla maks. 8 osób, posiada 3 sypialnie wyposażone w 6 łóżek (w tym jedno podwójne) oraz duży taras z parasolem.

Więcej informacji ›

VIVALDI RIVIERA LOUNGE 3 SYPIALNIE

Vivaldi to duży domek wakacyjny, który może pomieścić do 8 osób w 3 sypialniach (jest tu również rozkładana do spania podwójna sofa), ma w pełni wyposażoną kuchnię oraz duży taras z zadaszeniem.

Więcej informacji ›

VIVALDI 3 SYPIALNIE

Ten domek wakacyjny posiada 3 sypialnie: 2 mniejsze z łóżkami pojedynczymi i 1 z łóżkiem podwójnym. Jest tu również standardowej wielkości taras z parasolem.

Więcej informacji ›

VIVALDI LOUNGE 3 SYPIALNIE

Domek Vivaldi Lounge posiada 3 sypialnie: jedna z podwójnym łóżkiem oraz dwie z łóżkami pojedynczymi, które mogą pomieścić do 6 osób. Jest tu również większy, zadaszony taras.

Więcej informacji ›

LODGE 2 SYPIALNIE Z WIDOKIEM NA RZEKĘ PRZYJAZNY PSOM

Ten wyjątkowy rodzaj zakwaterowania może pomieścić do 7 osób oraz psa. Są tu 2 sypialnie oraz duży taras, z którego można podziwiać niesamowite widoki na rzekę.

Więcej informacji ›

ŚREDNIE DOMKI WAKACYJNE

DA VINCI LOUNGE 3 SYPIALNIE

Ten przestronny domek wakacyjny może pomieścić do 6 osób i posiada sypialnię z łóżkiem podwójnym oraz dwie sypialnie z łóżkami pojedynczymi. Do dyspozycji gości jest również duży taras.

Więcej informacji ›

ROSSINI LOUNGE 3 SYPIALNIE

Ten domek wakacyjny posiada sypialnię z łóżkiem podwójnym oraz dwie sypialnie z łóżkami pojedynczymi. Na zewnątrz znajduje się zadaszony drewniany taras.

Więcej informacji ›

ROSSINI 3 SYPIALNIE

Ten popularny, średniej wielkości domek wakacyjny jest idealny dla większych rodzin. Wyposażony jest w 3 sypialnie (1 z łóżkiem podwójnym oraz dwie z łóżkami pojedynczymi) z miejscem do spania dla 6 osób. Jest tu także część dzienna z jadalnią oraz standardowej wielkości taras.

Więcej informacji ›

ROSSINI 2 SYPIALNIE

Ten popularny domek wakacyjny posiada 2 sypialnie (1 z łóżkiem podwójnym i 1 z łóżkami pojedynczymi), przestronny taras oraz standardowej wielkości taras.

Więcej informacji ›

ROSSINI LOUNGE 2 SYPIALNIE

Ten domek wakacyjny posiada sypialnię z podwójnym łóżkiem, drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi oraz rozkładaną do spania podwójną sofę. Wyposażony jest także w większy, zadaszony taras.

Więcej informacji ›

ROSSINI RIVIERA 2 SYPIALNIE

Domek wakacyjny Rossini Riviera posiada 2 sypialnie, przestronną kuchnię, część dzienną oraz większy taras z parasolem, na którym możesz relaksować się w promieniach słońca.

Więcej informacji ›

ROSSINI RIVIERA LOUNGE 2 SYPIALNIE

Wygodny rodzaj zakwaterowania z 2 sypialniami oraz większym, częściowo zadaszonym tarasem.

Więcej informacji ›

ROSSINI 2 SYPIALNIE Z RAMPĄ

Ten popularny średniej wielkości domek ma 2 sypialnie - jedną z podwójnym łóżkiem i drugą z łóżkami pojedynczymi. Do standardowej wielkości tarasu prowadzi rampa.
Więcej informacji ›

ROSSINI 2 SYPIALNIE PRZYJAZNY PSOM

Ten średniej wielkości domek wakacyjny akceptujący pobyt z psem posiada jedną sypialnię z łóżkiem podwójnym oraz drugą z łóżkami pojedynczymi. Jest tu także przestronna część dzienna oraz standardowej wielkości taras.

Więcej informacji ›

TOSCANINI LOUNGE 2 SYPIALNIE PRZYST. DO WÓZKÓW INWALIDZ.

Ten 2-sypialniany domek został specjalnie zaprojektowany i dostosowany do potrzeb osób poruszających się na wózku inwalidzkim i może pomieścić do 6 osób.

Więcej informacji ›

BUNGALOW ALOHA 2 SYPIALNIE

Przytulny bungalow z przestronną kuchnią i salonem. Występuje tylko na kempingu Cambrils Park w Hiszpanii, może pomieścić do 6 osób i posiada 1 sypialnię z łóżkiem podwójnym oraz 1 z dwoma łóżkami pojedynczymi.

Więcej informacji ›

MAŁE DOMKI WAKACYJNE

PUCCINI LOUNGE 2 SYPIALNIE

Ten model zakwaterowania posiada standardowej wielkości, częściowo zadaszony taras. Jest tu sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz druga z dwoma łóżkami pojedynczymi. Może tu być zakawterowanych do 5 osób.

Więcej informacji ›

PUCCINI RIVIERA 2 SYPIALNIE

Domek wakacyjny Puccini Riviera posiada sypialnię z podwójnym łóżkiem oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi i może pomieścić do 6 osób. Posiada również większy, zadaszony taras.

Więcej informacji ›

PUCCINI 2 SYPIALNIE

Ten kompaktowy domek wakacyjny posiada sypialnię z łóżkiem podwójnym oraz drugą z dwoma pojedynczymi. Może pomieścić do 5 osób. Na zewnątrz znajduje się standardowej wielkości taras.

Więcej informacji ›

PUCCINI RIVIERA 2 SYPIALNIE PRZYJAZNY PSOM

W tym domku wakacyjnym mogą przebywać psy. Znajdują się tu 2 sypialnie: jedna z łóżkiem podwójnym, druga z dwoma pojedynczymi, a w części dziennej do spania można rozłożyć sofę. Jest tu także taras z parasolem przeciwsłonecznym.

Więcej informacji ›