DOMKI WAKACYJNE ASPECT

 

Jeszcze lepsze wakacje

 

Nasze największe jak dotąd modele zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić coś jeszcze bardziej lepszego. Znajdziesz tu wygodny i przestronny salon, nowoczesną kuchnię i dużą łazienkę - wszystkie połączone przesuwnymi drzwiami. Dodaliśmy też okna sięgające od podłogi do sufitu, tak aby stworzyć przestrzeń i wpuścić do środka więcej światła. Jeszcze większe  podwójne łóżko, wygodny schowek, a nawet miejsce na łóżeczko niemowlęce to kolejne atuty tego zakwaterowania. Przed Twoim przyjazdem wszystkie łóżka będą pościelone, a pościel i ręczniki są już wliczone w cenę.

2 SYPIALNIE ASPECT

Luksusowy domek Aspect z dwiema sypialniami to przestronne pomieszczenia ze świetnymi udogodnieniami. Znajdziecie tu wygodną i przestronną część dzienną, nowoczesny aneks kuchenny oraz większą łazienkę.

Więcej informacji ›

3 SYPIALNIE ASPECT

Luksusowy Aspect z 3 sypialniami to największy domek w naszej ofercie - nowoczesny i wygodny, z większą przestrzenią dzięki przesuwanym drzwiom oraz bardzo dużym, zadaszonym drewnianym tarasem, idealnym na spędzanie mnóstwa czasu na świeżym powietrzu.

Więcej informacji ›