accommodation, mobile home, azure

DOMKI WAKACYJNE AZURE

 

Nowoczesne i jasne wnętrza gwarantują niezapomniany pobyt

 

Połączenie świetnego  projektu i nowoczesnych udogodnień z dużymi zadaszonymi tarasami - to świetny wybór, jeśli chcesz przenieść wakacje na kempingu na wyższy poziom. Wybierz jedną z opcji z 2 lub 3 sypialniami, z których każda oferuje mnóstwo komfortu i stylu, o którym marzy każda rodzina. Główna sypialnia z łóżkiem typu queen size zapewni Ci wspaniały sen po pełnym wrażeń dniu na campingu. Znajdziesz tu centralnie położoną część dzienną z jadalnią i elegancką, nowocześnie wyposażoną kuchnię. Większość czasu będziesz na pewno spędzać na dużym, zadaszonym tarasie. Zwróć uwagę na naszą opcję "Plus", która oferuje dodatkowe korzyści, takie jak m.in. ekspres do kawy czy zmywarka - dzięki czemu poczujesz się tu jak w domu.

DOMKI Z 2 SYPIALNIAMI

accommodation, mobile home, azure, 2 bedroom azure

2 SYPIALNIE AZURE

Ten nowo zaprojektowany model ma dobrze wyposażoną przestrzeń dzienną, kuchnię i duży, częściowo zadaszony taras, na którym można relaksować się na świeżym powietrzu.

Więcej informacji ›
accommodation, mobile home, azure, 2 bedroom azure plus

2 SYPIALNIE AZURE PLUS

Plus to innowacyjny projekt modelu Azure, który obejmuje kuchnię łączącą się bezpośrednio z tarasem na świeżym powietrzu, na którym można zjeść posiłek, są tu także takie dodatkowe udogodnienia jak zmywarka i pełnowymiarowa lodówka z zamrażarką.

Więcej informacji ›
accommodation, mobile home, azure, 2 bedroom azure wheelchair adapted

2 SYPIALNIE AZURE PRZYSTOSOWANY DO WÓZKÓW INWALIDZKICH

Ten domek został specjalnie zaprojektowany z myślą o osobach poruszających się na wózku inwalidzkim. Wyposażone są w rampę prowadzącą na taras oraz szerokie przesuwne drzwi, dzięki którym można łatwo przemieszczać się między pomieszczeniami. Jest tu także łazienka typu wet room.

Więcej informacji ›

DOMKI Z 3 SYPIALNIAMI

accommodation, mobile home, azure, 3 bedroom azure

3 SYPIALNIE AZURE

Domek Azure z trzema sypialniami zapewnia te same wysokiej jakości udogodnienia, co wersja z dwiema sypialniami. Dodatkowa sypialnia jest idealna dla większej rodziny. Domek posiada także przestronny taras.

Więcej informacji ›
accommodation, mobile home, azure, 3 bedroom azure vista

3 SYPIALNIE AZURE VISTA

Ten 3-sypialniany domek to nowo zaprojektowane wnętrza oraz więcej przestrzeni w sypialniach. Azure Vista posiada dwie pary przeszklonych drzwi prowadzących na taras, co sprawia, że wnętrza są bardziej jasne i przestronne.
Więcej informacji ›
accommodation, mobile home, azure, 3 bedroom azure plus

3 SYPIALNIE AZURE PLUS

Ten świetny model domku oferuje kilka dodatkowych udogodnień takich jak zmywarka, pełnowymiarowa lodówka z zamrażalnikiem, toster czy ekspres do kawy. Na zewnątrz znajduje się duży zadaszony taras, który jest idealnym miejscem na rozpoczęcie dnia.


Więcej informacji ›
accommodation, mobile home, azure, 3 bedroom azure plus, 2 showers

3 SYPIALNIE AZURE PLUS (2 ŁAZIENKI)

Dlaczego mieć tylko jedną łazienkę, skoro można mieć dwie? Ten domek o powierzchni 40m2 posiada wszystkie dodatkowe funkcjonalności 3 sypialni Azure Plus, a dodatkowa łazienka z prysznicem zapewnia dodatkową przestrzeń i prywatność dla większych rodzin.

Więcej informacji ›
accommodation, mobile home, azure, 3 bedroom azure xl

3 SYPIALNIE AZURE XL

Dodatkowa przestrzeń w modelu XL zapewni wygodny wypoczynek dla większej rodziny lub grupy przyjaciół. Główna sypialnia posiada własną wygodną łazienkę w głównej sypialni. Domek posiada także dodatkowe udogodnienia takie jak np. zmywarka.
Więcej informacji ›