BUNGALOW ALOHA - 2 SYPIALNIE

 

Bungalow Aloha to otoczony zielenią przytulny drewniany domek z umeblowanym tarasem. Oferuje takie udogodnienia jak kuchenka mikrofalowa oraz klimatyzacja. Przeznaczony jest dla rodzin do 6 osób. Jest tu jedna sypialnia z łóżkiem podwójnym i druga z 2 łóżkami pojedynczymi. W salonie do spania rozkładają się dwie pojedyncze sofy. Na wyposażeniu znajduje się także pościel. Ten rodzaj zakwaterowania dostępny jest tylko  na kempingu Cambrils na Costa Dorada w Hiszpanii.

Bungalow Aloha - najważniejsze informacje:

Dozwolona ilość osób: 6

Ilość sypialni: 2

Rodzaj tarasu: brak

Pozostałe informacje: tylko na kempingu Cambrils Park


 
 
Prosimy pamiętać, że wymiary, układ i wystrój domków mogą się różnić od przedstawionych.

W ŚRODKU

Znajduje się tu w pełni wyposażona kuchnia oraz przestronna część dzienna oferująca mnóstwo miejsca do relaksu. Dodatkowe udogodnienia jaki tu znajdziecie to telewizor, kuchenka mikrofalowa i klimatyzacja. Bungalow Aloha może pomieścić do 6 osób.

NA ZEWNĄTRZ

Bungalow Aloha to przytulny, otoczony zielenią drewniany domek. Przed domkiem znajdują się meble ogrodowe, na których można relaskować się po intensywnym dniu.

SYPIALNIE

W Bungalowie Aloha znajduje się jedna sypialnia z łóżkiem podwójnym, w drugiej są dwa łóżka pojedyncze, a w salonie do spania rozkładają się dwie pojedyncze sofy.

Bungalow Aloha 2 sypialnie znajdziecie na ...

Kemping Kraj Region/Miasto
Kemping Cambrils Park

Hiszpania

Cambrils

POZOSTAŁE RODZAJE DOMKÓW WAKACYJNYCH

LODGE 2 SYPIALNIE Z WIDOKIEM NA JEZIORO

To wyjątkowe zakwaterowanie posiada dwie sypialnie i może pomieścić do 7 osób. Wyposażone jest także w duży taras, z którego rozciągają się niesamowite widoki na jezioro.

Więcej informacji ›

VIVALDI 3 SYPIALNIE

Ten domek wakacyjny posiada 3 sypialnie: 2 mniejsze z łóżkami pojedynczymi i 1 z łóżkiem podwójnym. Jest tu również standardowej wielkości taras z parasolem.

Więcej informacji ›

TOSCANINI LOUNGE 3 SYPIALNIE

Ten przestronny, elegancki i wygodny domek może pomieścić do 6 osób. Znajdują się tu 3 sypialnie: jedna z łóżkiem podwójnym i 2 z łóżkami pojedynczymi.

Więcej informacji ›