Bungalowy i Lodge

 

Połączenie komfortu z naturą

Jeśli szukasz innego rodzaju zakwaterowania, mamy do zaproponowania domki z widokiem na jezioro, które są dostępne wyłącznie na kempingu La Croix du Vieux Pont w pobliżu Paryża. Te drewniane domki posiadają część dzienną i kuchnię na parterze oraz sypialnie na piętrze. Z zadaszonego tarasu jest niesamowity widok na jezioro. 


W swojej ofercie mamy również bungalowy Aloha na kempingu na Cambrils Park  w Hiszpanii. Te przytulne domki z bali są otoczone piękną zielenią i posiadają umeblowany taras. W cenie zawarta jest już pościel i ręczniki.

BUNGALOW ALOHA

Przytulny domek z bali z umeblowanym tarasem położony w zielonym otoczeniu. Wyposażony jest w m. in. telewizor, kuchenkę mikrofalową i klimatyzację. Bungalow przystosowany jest do pobytu osob niepełnosprawnych i może pomieścić do 6 osób. 

Więcej informacji ›

LODGE Z WIDOKIEM NA JEZIORO

W pełni wyposażone zakwaterowanie posiadające część dzienną, kuchnię i sypialnie na piętrze. Jest tu też duży taras skąd rozciągają się wspaniałe widoki na jezioro. To spokojne, piękne miejsce zapewnia relaksujący pobyt i wspaniałe wspomnienia z wakacji z Al Fresco.

Więcej informacji ›