DOMKI WAKACYJNE CLASSIC

 

KOMFORTOWE I W PEŁNI WYPOSAŻONE DOMKI W PRZYSTĘPNYCH CENACH

Domki Classic zapewniają wszystko, czego potrzebujesz na wakacjach. Posiadają otwartą część dzienną z kuchnią i są w pełni wyposażone. W zależności od liczby osób jadących na wakacje, można wybrać zakwaterowanie z 2 lub 3 sypialniami. Wszystkie posiadają taras i często zestaw do grillowania (tam, gdzie jest to dozwolone). Potrzebujesz trochę dodatkowego miejsca? W takim przypadku wybierz nasze modele Classic XL.

DOMKI Z 2 SYPIALNIAMI

2 SYPIALNIE CLASSIC

Popularny i kompaktowy domek z otwartą częścią dzienną i rozkładaną do spania sofą w części dziennej. Jest tu też w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z prysznicem i toaletą.

Więcej informacji ›

2 SYPIALNIE CLASSIC XL

Potrzebujesz więcej miejsca w domku? Ten model jest właśnie właśnie dla Ciebie. Jest tu dodatkowa przestrzeń, a także dodatkowa łazienka z prysznicem i toaletą na większości kempingów.

Więcej informacji ›

2 SYPIALNIE CLASSIC ECONOMY

Popularny kompaktowy domek z otwartą kuchnią i rozkładaną do spania sofą przeznaczony dla maksymalnie 6 osób.

Więcej informacji ›

DOMKI Z 3 SYPIALNIAMI

3 SYPIALNIE CLASSIC

Kolejny niezwykle popularny domek z centralnie położoną częścią dzienną i jadalnią. Posiada te same funkcjonalności, co wersja z 2 sypialniami i ma dodatkową sypialnię z dwoma łóżkami pojedynczymi.

Więcej informacji ›

3 SYPIALNIE CLASSIC XL

Domki mają minimalną powierzchnię 38 m2 i każdy znajdzie tu mnóstwo miejsca dla siebie. Posiadają trzy sypialnie, a nawet dwie łazienki i przestronny taras, co czyni je doskonałą opcją dla większych rodzin i grup przyjaciół.

Więcej informacji ›