DOMKI WAKACYJNE COMFORT

 

Średniej wielkości domki gwarantujące relaksujące wakacje

 

 

Nasze domki Comfort mają wszystko, czego potrzebujesz Ty i Twoja rodzina, aby odpocząć w pełnym…komforcie! Jest tu wiele rodzajów domków, spośród których można wybierać między opcjami z 2 i 3 sypialniami. Jeśli chcesz mieć dodatkową łazienkę lub podwójny zestaw francuskich drzwi prowadzących na taras wybierz opcję "XL" lub "Vista".


DOMKI Z 2 SYPIALNIAMI

2 SYPIALNIE COMFORT

Komfortowy, dobrze wyposażony domek posiada wszystko, czego potrzebuje współczesna rodzina. W pełni wyposażona kuchnia i domowe udogodnienia sprawiają, że poczujesz się tu jak w domu.

Więcej informacji ›

2 SYPIALNIE COMFORT XL

Domek ten posiada wszystkie udogodnienia domku 2 sypialnie Comfort i oferuje dodatkową przestrzeń i prywatność. Niektóre modele wyposażone są w zmywarkę, a także mogą posiadać dodatkową łazienkę.

Więcej informacji ›

2 SYPIALNIE COMFORT VISTA

Comfort Vista z 2 sypialniami posiada kuchnię umieszczoną w bocznej części domku oraz dwa zestawy drzwi francuskich gwarantujących mnóstwo światła i łatwy dostęp do tarasu na zewnątrz.

Więcej informacji ›

2 SYPIALNIE COMFORT PRZYSTOSOWANY DO WÓZKÓW INWALIDZKICH

Domek został specjalnie zaprojektowany i dostosowany do potrzeb osób poruszających się na wózku inwalidzkim (łatwy dostęp do tarasu i wnętrza domku dzięki rampie, niższej wysokości wyposażenie oraz dostosowana kabina prysznicowa). 

Więcej informacji ›

DOMKI Z 3 SYPIALNIAMI

3 SYPIALNIE COMFORT

3 sypialnie Comfort to przestrzeń, która została zaprojektowana z myślą o większych rodzinach. Jest tu jedna sypialnia z łóżkiem podwójnym oraz dwie sypialnie z 2 łóżkami pojedynczymi dla najmłodszych.

Więcej informacji ›

3 SYPIALNIE COMFORT XL

Kiedy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, wersja XL domku 3 sypialnie Comfort będzie idealna dla Ciebie. Główna sypialnia posiada własną łazienkę z prysznicem i toaletą, dzięki czemu przygotowanie się na nadchodzący dzień będzie dziecinnie proste.

Więcej informacji ›

3 SYPIALNIE COMFORT VISTA

Ten rodzaj domku posiada przestronną część dzienną oraz oddzielną kuchnię. Podwójny zestaw drzwi tarasowych prowadzi z części dziennej i kuchni na duży taras, na którym znajduje się zestaw mebli ogrodowych. 

Więcej informacji ›

3 SYPIALNIE COMFORT XL (LOFT)

Nasz model XL Loft z serii Comfort z pewnością Was zachwyci - posiada dodatkowo antresolę znajdującą się bezpośrednio nad częścią dzienną. Wysoki sufit sprawia, że to i tak przestronne wnętrze wydaje się jeszcze większe. 

Więcej informacji ›