A MOŻE COŚ INNEGO?

 

Jeśli chcesz spędzić wakacje w zakwaterowaniu innym niż mobile home, mamy coś dla Ciebie!


W swojej ofercie posiadamy także inne rodzaje zakwaterowań, które dostępne są na wybranych kempingach we Francji, Hiszpanii i we Włoszech. Są to w pełni wyposażone Lodge, domki w stylu hawajskim, a także glampingowe namioty w stylu Safari.

 

LODGE

2 SYPIALNIE VILLA LODGE

Pobyt w Villa Lodge to niezapomniane wakacje w spokojnej okolicy. Ten drewniany domek o powierzchni 40 m2 oferuje przestrzeń i komfort jakich potrzebuje mniejsza rodzina spędzając wakacje na kempingu. Ciesz się wspólnym czasem, który zapewne spędzicie w większości na świeżym powietrzu.

Więcej informacji ›

3 SYPIALNIE VILLA LODGE

Villa Lodge z 3 sypialniami ma 50m2 powierzchni, a dodatkowo pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami, który jest idealny, jeśli masz więcej niż dwoje dzieci lub chcesz zabrać ze sobą dodatkowych członków swojej rodziny.

Więcej informacji ›

4 SYPIALNIE VILLA LODGE

Villa Lodge z 4 sypialniami jest idealna dla większych rodzin lub grupy znajomych. Dwie sypialnie z łóżkami podwójnymi i dwie z łóżkami pojedynczymi zapewnią mnóstwo miejsca, a zadaszony taras z meblami ogrodowymi będzie idealnym miejscem na celebrowanie wspólnych posiłków na świeżym powietrzu.

Więcej informacji ›

3 SYPIALNIE DECKHOUSE LODGE

Deskhouse Lodge dostępny jest wyłącznie na kempingu La Croix du Vieux Pont. Posiada duży taras do wypoczynku na świeżym powietrzu i dwie łazienki - to będzie niezapomniany pobyt dla większych rodzin.

Więcej informacji ›

2 SYPIALNIE MASAI LODGE

Wystrój tych domków inspirowany jest safari. Położone są w samym sercu afrykańskiej części parku Sanguli, posiadają duży taras z osłoną przeciwsłoneczną i otoczone są trawiastym ogródkiem. Możesz tu poczuć się jak w domu na świeżym powietrzu dzięki domowym udogodnieniom, takimi jak Wi-Fi czy telewizor.

Więcej informacji ›

BUNGALOWY

2 SYPIALNIE ALOHA BUNGALOW

Bungalowy te można znaleźć tylko kempingu Cambrils Park w Hiszpanii. Przypominają nieco hawajskie chatki i wyposażone są we wszystko, czego potrzebujesz podczas wakacji na kempingu.

Więcej informacji ›

2 SYPIALNIE BELLA ITALIA BUNGALOW

To tradycyjne włoskie kolorowe bungalowy wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz na wakacje na kempingu Bella Italia nad jeziorem Garda.

Więcej informacji ›

NAMIOTY SAFARI

NAMIOT SAFARI DLA 5 OSÓB

Podaruj dzieciom (także tym dużym!) przygodę życia, spędzając wakacje w glampingowym namiocie Safari. To wyjątkowy sposób na spędzenie wakacji na kempingu w Europie. Znajdziesz tu nowoczesne udogodnienia, w tym lodówko-zamrażarkę i oświetlenie elektryczne.

Więcej informacji ›

NAMIOT SAFARI DLA 6 OSÓB

Jeśli na wakacje chcesz jechać w 6 osób to ten namiot Safari wyposażony jest dodatkowo w dwa niskie mniejsze łóżka w jednej z sypialni. Posiada takie udogodnienia jak grzejnik elektryczny, lodówko-zamrażarkę i oświetlenie elektryczne.

Więcej informacji ›