PUCCINI LOUNGE 2 SYPIALNIE 

 

Puccini Lounge  posiada taras z dużą ilością miejsca dla całej rodziny. W części wypoczynkowej w stylu lounge można zrelaksować się na wygodnych fotelach, jest tu stolik kawowy, dzięki któremu napoje czy przekąski są zawsze na wyciągnięcie ręki podczas zabawy czy grania w gry planszowe. Dzięki oświetleniu zewnętrznemu można tu czytać nawet po zachodzie słońca.

Puccini Lounge - najważniejsze informacje

Dozwolona ilość osób: 5

Powierzchnia: 24 m²

Ilość sypialni: 2

Rodzaj tarasu: Standardowy, w stylu lounge

Zadaszenie: TakProsimy pamiętać, że wymiary, układ i wystrój domków mogą się różnić od przedstawionych w zależności od kempingu. 

W ŚRODKU

W domku wakacyjnym Puccini Lounge znajdziecie dwie sypialnie, jedną z łóżkiem podwójnym oraz drugą z 2 łóżkami pojedynczymi. Dodatkowo w salonie znajduje się pojedyncza rozkładana do spania sofa, dzięki której w tym domku można zakwaterować do 5 osób.

NA ZEWNĄTRZ

Istnieje tu wiele opcji wykorzystania tarasu.  Jest tu stół, wygodne fotele, stolik kawowy, a nawet zewnętrzne oświetlenie, dzięki któremu można wieczorami czytać książkę. To idealne miejsce na spędzenie wakacji na świeżym powietrzu.

SYPIALNIE

Znajdują się tu 2 sypialnie – jedna z łóżkiem podwójnym oraz druga z 2 łóżkami pojedynczymi. W części dziennej znajduje się pojedyncza rozkładana do spania sofa. Ten rodzaj zakwaterowania może pomieścić do 5 osób.

Puccini Lounge 2 sypialnie znajdziecie na ...

Kemping Kraj Region/Miasto
Kemping Bella Italia

Włochy

Peschiera
Kemping Marina Julia Village

Włochy

Monfalcone
Kemping Norcenni Girasole Club

Włochy

Figline Valdarno

DODATKI DO ZAREZERWOWANIA

KLIMATYZACJA

Wszystkie nasze domki w Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii, na Korsyce, Lazurowym Wybrzeżu, Langwedocji i Rousillon wyposażone są w bezpłatną klimatyzację. Zakwaterowanie wyposażone w klimatyzację można rozpoznać po dopisku "+AC" w wynikach wyszukiwania i na potwierdzeniu.

Prosimy wziąć pod uwagę, że ze względu na dbałość o środowisko, niektóre klimatyzatory wyposażone są z wyłącznik czasowy.

AKCESORIA DLA MAŁYCH DZIECI

Nasze wakacje są przyjazne dzieciom i dzięki możliwości zamówienia akcesoriów dla dziecka możecie zaoszczędzić mnóstwo miejsca podczas pakowania. Nasz specjalny pakiet obejmuje łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia, wanienkę oraz bramkę zabezpieczającą na taras. Można to wszystko zamówić bezpłatne podczas dokonywania rezerwacji. 

Extra pack for families travelling with toddlers

AKCESORIA DLA WIĘKSZYCH DZIECI

Zdajemy sobie sprawę, że jadąc z dziećmi potrzebnych jest mnóstwo rzeczy, a przestrzeń bagażowa jest ograniczona. Dlatego też w naszej ofercie posiadamy pakiet dla starszych dzieci zawierający stopień podwyższający, gumową podkładkę na materac, barierkę na łóżko, zabezpieczenia do gniazdek elektrycznych, bramkę zabezpieczającą na taras oraz lampkę nocną – wszystko to można zarezerwować bezpłatnie podczas dokonywania rezerwacji (zestaw nie jest dostępny na wszystkich kempingach).

POŚCIEL I RĘCZNIKI

Zarezerwuj pościel i ręczniki przed wyjazdem i zaoszczędź miejsce w walizce. Komplet pościeli pojedynczej z prześcieradłami, poszewką na poduszkę i ręcznikiem kosztuje 70 zł. Komplet pościeli podwójnej z prześcieradłami, 2 poszewkami na poduszkę i 2 ręcznikami kosztuje 105 zł. Zalecamy rezerwację dodatkowych kompletów podczas dłuższych pobytów. Pościel i ręczniki  można rezerwować podczas rezerwacji lub najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem (na 4 tyg. przed wyjazdem wynajem pościeli i ręczników zależny jest od dostępności). 

Na kempingu Cambrils Park w Hiszpanii oraz La Croix Du Vieux Pont w zakwaterowaniu typu Lodge pościel i ręczniki są wliczone już w cenę pobytu.

POZOSTAŁE RODZAJE DOMKÓW WAKACYJNYCH

PUCCINI RIVIERA 2 SYPIALNIE

Domek wakacyjny Puccini Riviera posiada sypialnię z podwójnym łóżkiem oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi i może pomieścić do 6 osób. Posiada również większy, zadaszony taras.

Więcej informacji ›

PUCCINI 2 SYPIALNIE

Ten kompaktowy domek wakacyjny posiada sypialnię z łóżkiem podwójnym oraz drugą z dwoma pojedynczymi. Może pomieścić do 5 osób. Na zewnątrz znajduje się standardowej wielkości taras.

Więcej informacji ›

DA VINCI LOUNGE 2 SYPIALNIE

Ten ładny i kompaktowy domek wakacyjny posiada 2 sypialnie i może pomieścić do 6 osób. Z części dziennej można wyjść na węższy wbudowany taras.

Więcej informacji ›