PUCCINI RIVIERA 2 SYPIALNIE


Puccini Riviera to mniejszy domek wakacyjny z naszej oferty i jest idealny dla mniejszej rodziny. Posiada większy taras na zewnątrz oraz bardzo dobrze wyposażoną otwartą kuchnię. Jest tu także jedna sypialnia z łóżkiem podwójnym oraz druga sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi. W części dziennej do spania rozkłada się dwuosobowa sofa. Ten rodzaj zakwaterowania przystosowany jest do pobytu dla 6 osób.

Puccini Riviera - najważniejsze informacje

Dozwolona ilość osób: 6

Powierzchnia: 25.5 m²

Ilość sypialni: 2

Rodzaj tarasu: Większy od standardowego

Zadaszenie: Parasol
Prosimy pamiętać, że wymiary, układ i wystrój domków mogą się różnić od przedstawionych w zależności od kempingu. 

W ŚRODKU

Znajduje się tu kuchnia wyposażona we wszystko potrzebne do gotowania: czajnik, kuchenka mikrofalowa, garnki, akcesoria kuchenne i lodówka. W części dziennej jest wygodna sofa, na której można odpocząć.

NA ZEWNĄTRZ

Na przestronnym tarasie można w pełni cieszyć się pobytem na świeżym powietrzu. Jest tu stół z krzesłami oraz 2 rozkładane krzesła idealne do opalania. Znajduje się tu również miejsce do suszenia prania.

SYPIALNIE

Puccini Riviera może pomieścić do 6 osób. Znajduje się tu sypialnia z łóżkiem podwójnym oraz druga z 2 łóżkami pojedynczymi. Jest tu również rozkładana do spania podwójna sofa w części dziennej.

Puccini Riviera 2 sypialnie znajdziecie na ...

Kemping Kraj Region/Miasto
Kemping Marina Julia Village

Włochy

Monfalcone
Kemping Zaton Holiday Resort

Chorwacja

Zadar

DODATKI DO ZAREZERWOWANIA

KLIMATYZACJA

Wszystkie nasze domki w Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii, na Korsyce, Lazurowym Wybrzeżu, Langwedocji i Rousillon wyposażone są w bezpłatną klimatyzację. Zakwaterowanie wyposażone w klimatyzację można rozpoznać po dopisku "+AC" w wynikach wyszukiwania i na potwierdzeniu.

Prosimy wziąć pod uwagę, że ze względu na dbałość o środowisko, niektóre klimatyzatory wyposażone są z wyłącznik czasowy.

AKCESORIA DLA MAŁYCH DZIECI

Nasze wakacje są przyjazne dzieciom i dzięki możliwości zamówienia akcesoriów dla dziecka możecie zaoszczędzić mnóstwo miejsca podczas pakowania. Nasz specjalny pakiet obejmuje łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia, wanienkę oraz bramkę zabezpieczającą na taras. Można to wszystko zamówić bezpłatne podczas dokonywania rezerwacji. 

Extra pack for families travelling with toddlers

AKCESORIA DLA WIĘKSZYCH DZIECI

Zdajemy sobie sprawę, że jadąc z dziećmi potrzebnych jest mnóstwo rzeczy, a przestrzeń bagażowa jest ograniczona. Dlatego też w naszej ofercie posiadamy pakiet dla starszych dzieci zawierający stopień podwyższający, gumową podkładkę na materac, barierkę na łóżko, zabezpieczenia do gniazdek elektrycznych, bramkę zabezpieczającą na taras oraz lampkę nocną – wszystko to można zarezerwować bezpłatnie podczas dokonywania rezerwacji (zestaw nie jest dostępny na wszystkich kempingach).

POŚCIEL I RĘCZNIKI

Zarezerwuj pościel i ręczniki przed wyjazdem i zaoszczędź miejsce w walizce. Komplet pościeli pojedynczej z prześcieradłami, poszewką na poduszkę i ręcznikiem kosztuje 70 zł. Komplet pościeli podwójnej z prześcieradłami, 2 poszewkami na poduszkę i 2 ręcznikami kosztuje 105 zł. Zalecamy rezerwację dodatkowych kompletów podczas dłuższych pobytów. Pościel i ręczniki  można rezerwować podczas rezerwacji lub najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem (na 4 tyg. przed wyjazdem wynajem pościeli i ręczników zależny jest od dostępności). 

Na kempingu Cambrils Park w Hiszpanii oraz La Croix Du Vieux Pont w zakwaterowaniu typu Lodge pościel i ręczniki są wliczone już w cenę pobytu.

POZOSTAŁE RODZAJE DOMKÓW WAKACYJNYCH

DA VINCI LOUNGE 2 SYPIALNIE

Ten ładny i kompaktowy domek wakacyjny posiada 2 sypialnie i może pomieścić do 6 osób. Z części dziennej można wyjść na węższy wbudowany taras.

Więcej informacji ›

PUCCINI 2 SYPIALNIE

Ten kompaktowy domek wakacyjny posiada sypialnię z łóżkiem podwójnym oraz drugą z dwoma pojedynczymi. Może pomieścić do 5 osób. Na zewnątrz znajduje się standardowej wielkości taras.

Więcej informacji ›

PUCCINI LOUNGE 2 SYPIALNIE

Ten model zakwaterowania posiada standardowej wielkości, częściowo zadaszony taras. Jest tu sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz druga z dwoma łóżkami pojedynczymi. Może tu być zakawterowanych do 5 osób.

Więcej informacji ›