ROSSINI 3 SYPIALNIE


Rossini 3 sypialnie to nasz bardzo popularny średniej wielkości rodzaj zakwaterowania. Znajduje się tu część dzienna/jadalnia, otwarta kuchnia oraz drewniany taras na zewnątrz. Ten domek może pomieścić do 6 osób i jest tu jedna sypialnia z łóżkiem podwójnym oraz dwie sypialnie z 2 łóżkami pojedynczymi.

Rossini - najważniejsze informacje

Dozwolona ilość osób: 6

Powierzchnia: 32 m²

Ilość sypialni: 3

Rodzaj tarasu: Standardowy

Zadaszenie: Parasol


Prosimy pamiętać, że wymiary, układ i wystrój domków mogą się różnić od przedstawionych w zależności od kempingu. 

W ŚRODKU

Kuchnia i część dzienna są odpowiednio przygotowane dla pobytu 6 osób. Znajdują się tu wszystkie niezbędne akcesoria do przygotowywania pysznych posiłków. Na wygodnych kanapach w części dziennej można odpocząć po aktywnym dniu na kempingu.

NA ZEWNĄTRZ

Spędź cudowny czas na tarasie w promieniach słońca.  Do Waszej dyspozycji znajduje się tu stół z krzesłami i parasolem przeciwsłonecznym. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się…

SYPIALNIE

Ten rodzaj zakwaterowania posiada 3 sypialnie: jedna z łóżkiem podwójnym oraz dwie z 2 łóżkami pojedynczymi. Mogą one pomieścić do 6 osób.

Rossini 3 sypialnie znajdziecie na ...

Kemping Kraj Region/Miasto
Kemping Union Lido

Włochy

Cavallino
Kemping Val de Bonnal

Francja

Rougemont

DODATKI DO ZAREZERWOWANIA

KLIMATYZACJA

Wszystkie nasze domki w Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii, na Korsyce, Lazurowym Wybrzeżu, Langwedocji i Rousillon wyposażone są w bezpłatną klimatyzację. Zakwaterowanie wyposażone w klimatyzację można rozpoznać po dopisku "+AC" w wynikach wyszukiwania i na potwierdzeniu.

Prosimy wziąć pod uwagę, że ze względu na dbałość o środowisko, niektóre klimatyzatory wyposażone są z wyłącznik czasowy.

AKCESORIA DLA MAŁYCH DZIECI

Nasze wakacje są przyjazne dzieciom i dzięki możliwości zamówienia akcesoriów dla dziecka możecie zaoszczędzić mnóstwo miejsca podczas pakowania. Nasz specjalny pakiet obejmuje łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia, wanienkę oraz bramkę zabezpieczającą na taras. Można to wszystko zamówić bezpłatne podczas dokonywania rezerwacji. 

Extra pack for families travelling with toddlers

AKCESORIA DLA WIĘKSZYCH DZIECI

Zdajemy sobie sprawę, że jadąc z dziećmi potrzebnych jest mnóstwo rzeczy, a przestrzeń bagażowa jest ograniczona. Dlatego też w naszej ofercie posiadamy pakiet dla starszych dzieci zawierający stopień podwyższający, gumową podkładkę na materac, barierkę na łóżko, zabezpieczenia do gniazdek elektrycznych, bramkę zabezpieczającą na taras oraz lampkę nocną – wszystko to można zarezerwować bezpłatnie podczas dokonywania rezerwacji (zestaw nie jest dostępny na wszystkich kempingach).

POŚCIEL I RĘCZNIKI

Zarezerwuj pościel i ręczniki przed wyjazdem i zaoszczędź miejsce w walizce. Komplet pościeli pojedynczej z prześcieradłami, poszewką na poduszkę i ręcznikiem kosztuje 70 zł. Komplet pościeli podwójnej z prześcieradłami, 2 poszewkami na poduszkę i 2 ręcznikami kosztuje 105 zł. Zalecamy rezerwację dodatkowych kompletów podczas dłuższych pobytów. Pościel i ręczniki  można rezerwować podczas rezerwacji lub najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem (na 4 tyg. przed wyjazdem wynajem pościeli i ręczników zależny jest od dostępności). 

Na kempingu Cambrils Park w Hiszpanii oraz La Croix Du Vieux Pont w zakwaterowaniu typu Lodge pościel i ręczniki są wliczone już w cenę pobytu.

POZOSTAŁE RODZAJE DOMKÓW WAKACYJNYCH

ROSSINI LOUNGE 2 SYPIALNIE

Ten domek wakacyjny posiada sypialnię z podwójnym łóżkiem, drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi oraz rozkładaną do spania podwójną sofę. Wyposażony jest także w większy, zadaszony taras.

Więcej informacji ›

ROSSINI RIVIERA LOUNGE 2 SYPIALNIE

Wygodny rodzaj zakwaterowania z 2 sypialniami oraz większym, częściowo zadaszonym tarasem.

Więcej informacji ›

PUCCINI RIVIERA 2 SYPIALNIE

Domek wakacyjny Puccini Riviera posiada sypialnię z podwójnym łóżkiem oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi i może pomieścić do 6 osób. Posiada również większy, zadaszony taras.

Więcej informacji ›
Blog Al Fresco ›
Strona główna ›
© Al Fresco Holidays jest nazwą handlową Greenbank Holidays Ltd. więcej › › Camping Plus sp. z o. o. ul. Kuropatwia 2, 51-419 Wrocław działa w imieniu i na rzecz Greenbank Holidays Ltd.