DOMKI WAKACYJNE SELECT

 

CIESZ SIĘ WAKACJAMI NA KEMPINGU W JEDNYM Z NASZYCH DOMKÓW SELECT

To wysokiej jakości zakwaterowanie Al Fresco jest odpowiednie dla rodzin i grup do 6 lub 8 osób w zależności od modelu. Można także wybrać model Lounge z większym tarasem lub model Vista z podwójnym zestawem drzwi tarasowych prowadzących z części dziennej na taras. 

DOMKI Z 2 SYPIALNIAMI

2 SYPIALNIE SELECT

Jest to jeden z mniejszych domków w naszej ofercie. Ten kompaktowy, nowocześnie wyposażony domek w części dziennej posiada rozkładaną do spania sofę, dzięki której jest tu odpowiednia ilość miejsc do spania dla 6 osób.

Więcej informacji ›

2 SYPIALNIE SELECT LOUNGE

To idealny domek dla mniejszych rodzin. Posiada większy taras z meblami wypoczynkowymi - jest tu wystarczająca ilość miejsca na relaks na świeżym powietrzu. Ten rodzaj zakwaterowania przystosowany jest do pobytu dla 6 osób.

Więcej informacji ›

2 SYPIALNIE SELECT VISTA

Ten rodzaj domku przeznaczony jest dla 6 osób. Posiada przestronny salon/jadalnię oraz większy taras oferujący mnóstwo miejsca na relaks na świeżym powietrzu.

Więcej informacji ›

2 SYPIALNIE SELECT VISTA LOUNGE

Domek ten posiada dwie sypialnie, a w części dziennej do spania można rozłożyć sofę. Może tu spać maks. 6 osób. Jest tu także kuchnia oraz większy taras, na którym można spożywać posiłki na świeżym powietrzu.

Więcej informacji ›

DOMKI Z 3 SYPIALNIAMI

3 SYPIALNIE SELECT

To bardzo popularny rodzaj zakwaterowania. Jest tu przestronna część dzienna/jadalnia z otwartą kuchnią oraz drewniany taras. Może tu spać maks. 6 osób.

Więcej informacji ›

3 SYPIALNIE SELECT LOUNGE

Idealny dla większych rodzin i grup, która lubi spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, ponieważ posiada duży taras z meblami wypoczynkowymi. Domek ten jest przystosowany do pobytu dla maks. 6 osób.

Więcej informacji ›

3 SYPIALNIE SELECT VISTA

Jest tu przestronna część dzienna / jadalnia i oddzielna kuchnia, z której szklane drzwi prowadzą na duży taras. Domek posiada 3 sypialnie oraz rozkładaną do spania sofę w części dziennej. Może pomieścić maks. 8 osób.

Więcej informacji ›

3 SYPIALNIE SELECT VISTA LOUNGE

Przestronny domek z 3 sypialniami, który może pomieścić do 8 osób. Jest tu także większy taras z meblami wypoczynkowymi, który jest doskonałym miejscem do relaksu, spożywania posiłków czy grania w gry planszowe.

Więcej informacji ›