DOMKI WAKACYJNE SUPERIOR

 

Wybierz jeden z naszych najnowszych modeli z nowoczesnym wyposażeniem.

Ten rodzaj domków oferuje większe przestrzenie i duży taras. Model Vista posiada przeszklone podwójne drzwi prowadzące z kuchni na zewnątrz, a w modelu XL główna sypialnia posiada osobną łazienkę oraz w kuchni na wyposażeniu jest zmywarka. Ten rodzaj domków może pomieścić do 6 lub 8 osób (w zależności od modelu).

DOMKI Z 2 SYPIALNIAMI

2 SYPIALNIE SUPERIOR LOUNGE

Ten nowszy rodzaj domku może pomieścić do 6 osób. Posiada przestronną część dzienną, w pełni wyposażoną kuchnię i większy taras.

Więcej informacji ›

2 SYPIALNIE SUPERIOR COMPACT LOUNGE

Ten kompaktowy domek posiada zadaszony węższy taras wychodzący z części dziennej oraz może pomieścić do 6 osób.

Więcej informacji ›

2 SYPIALNIE SUPERIOR LOUNGE PRZYSTOSOWANY DO WÓZKÓW INWALIDZKICH

Domek ten może pomieścić do 6 osób i wyposażony jest w duży, przestronny taras. Osoby poruszające się na wózku inwalidzkim będą miały ułatwiony dostęp do tarasu, wnętrza domku oraz dostosowaną łazienką z prysznicem.

Więcej informacji ›

DOMKI Z 3 SYPIALNIAMI

3 SYPIALNIE SUPERIOR LOUNGE

Ten rodzaj domku oferuje mnóstwo miejsca do wypoczynku i może pomieścić do 6 osób. Może pochwalić się eleganckim wnętrzem i otwartą kuchnią. Jest to jeden z najlepszych modeli w naszej ofercie.

Więcej informacji ›

3 SYPIALNIE SUPERIOR VISTA LOUNGE

Ten rodzaj domku posiada dwie pary przeszklonych drzwi prowadzących na taras, nowo zaprojektowane wnętrza oraz więcej przestrzeni w sypialniach. Może tu spać do 6 osób.
Więcej informacji ›

3 SYPIALNIE SUPERIOR XL LOUNGE

Ten innowacyjny rodzaj domku posiada większy od standardowego taras i może pomieścić do 8 osób. Dodatkowy komfort zapewnia dodatkowa łazienka przy głównej sypialni oraz zmywarka w kuchni.
Więcej informacji ›