VIVALDI RIVIERA 3 SYPIALNIE

 

Vivaldi Riviera posiada 3 sypialnie, przestronną część dzienną oraz oddzielną kuchnię. Jest tu jedna sypialnia z łóżkiem podwójnym, dwie sypialnie z 2 łóżkami pojedynczymi i rozkładana do spania podwójna sofa w części dziennej, także może tu spać do 8 osób, jednak dla większego komfortu zalecamy pobyt dla maks. 6 osób. Na zewnątrz, na tarasie, znajduje się stół z parasolem przeciwsłonecznym oraz krzesła ogrodowe. 

Na niektórych kempingach dozwolona liczba osób może być ograniczona do 6 zamiast 8. W takim przypadku ilość naczyń, sztućców itp. jest również przygotowana tylko dla 6 osób. 

Vivaldi Riviera - najważniejsze informacje

Dozwolona ilość osób: do 8

Powierzchnia: 34.5 m²

Ilość sypialni: 3

Rodzaj tarasu: Większy od standardowego

Zadaszenie: ParasolProsimy pamiętać, że wymiary, układ i wystrój domków mogą się różnić od przedstawionych w zależności od kempingu. 

W ŚRODKU

Dzięki dobrze wyposażonej kuchni można z łatwością przygotować posiłek, a następnie zrelaksować się na sofie w części dziennej.

NA ZEWNĄTRZ

Ten rodzaj zakwaterowania Vivaldi posiada duży taras, na którym znajduje się stół z parasolem przeciwsłonecznym i z krzesłami. Wspaniałe miejsce, aby zjeść posiłek na świeżym powietrzu, relaks czy rozmowę z sąsiadami.

SYPIALNIE

Jest tu miejsce do spania dla 8 osób: w jednej sypialni znajduje się podwójne łóżko, są też dwie sypialnie z 2 łóżkami pojedynczymi oraz  rozkładana do spania podwójna sofa w części dziennej.

Vivaldi Riviera 3 sypialnie znajdziecie na ...

Kemping Kraj Region/Miasto
Kemping Adriano

Włochy

Punta Marina Terme
Kemping Duinrell

Holandia

Wassenaar

DODATKI DO ZAREZERWOWANIA

KLIMATYZACJA

Wszystkie nasze domki w Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii, na Korsyce, Lazurowym Wybrzeżu, Langwedocji i Rousillon wyposażone są w bezpłatną klimatyzację. Zakwaterowanie wyposażone w klimatyzację można rozpoznać po dopisku "+AC" w wynikach wyszukiwania i na potwierdzeniu.

Prosimy wziąć pod uwagę, że ze względu na dbałość o środowisko, niektóre klimatyzatory wyposażone są z wyłącznik czasowy.

AKCESORIA DLA MAŁYCH DZIECI

Nasze wakacje są przyjazne dzieciom i dzięki możliwości zamówienia akcesoriów dla dziecka możecie zaoszczędzić mnóstwo miejsca podczas pakowania. Nasz specjalny pakiet obejmuje łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia, wanienkę oraz bramkę zabezpieczającą na taras. Można to wszystko zamówić bezpłatne podczas dokonywania rezerwacji. 

Extra pack for families travelling with toddlers

AKCESORIA DLA WIĘKSZYCH DZIECI

Zdajemy sobie sprawę, że jadąc z dziećmi potrzebnych jest mnóstwo rzeczy, a przestrzeń bagażowa jest ograniczona. Dlatego też w naszej ofercie posiadamy pakiet dla starszych dzieci zawierający stopień podwyższający, gumową podkładkę na materac, barierkę na łóżko, zabezpieczenia do gniazdek elektrycznych, bramkę zabezpieczającą na taras oraz lampkę nocną – wszystko to można zarezerwować bezpłatnie podczas dokonywania rezerwacji (zestaw nie jest dostępny na wszystkich kempingach).

POŚCIEL I RĘCZNIKI

Zarezerwuj pościel i ręczniki przed wyjazdem i zaoszczędź miejsce w walizce. Komplet pościeli pojedynczej z prześcieradłami, poszewką na poduszkę i ręcznikiem kosztuje 70 zł. Komplet pościeli podwójnej z prześcieradłami, 2 poszewkami na poduszkę i 2 ręcznikami kosztuje 105 zł. Zalecamy rezerwację dodatkowych kompletów podczas dłuższych pobytów. Pościel i ręczniki  można rezerwować podczas rezerwacji lub najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem (na 4 tyg. przed wyjazdem wynajem pościeli i ręczników zależny jest od dostępności). 

Na kempingu Cambrils Park w Hiszpanii oraz La Croix Du Vieux Pont w zakwaterowaniu typu Lodge pościel i ręczniki są wliczone już w cenę pobytu.

POZOSTAŁE RODZAJE DOMKÓW WAKACYJNYCH

VIVALDI RIVIERA LOUNGE 3 SYPIALNIE

Vivaldi to duży domek wakacyjny, który może pomieścić do 8 osób w 3 sypialniach (jest tu również rozkładana do spania podwójna sofa), ma w pełni wyposażoną kuchnię oraz duży taras z zadaszeniem.

Więcej informacji ›

VIVALDI LOUNGE 3 SYPIALNIE

Domek Vivaldi Lounge posiada 3 sypialnie: jedna z podwójnym łóżkiem oraz dwie z łóżkami pojedynczymi, które mogą pomieścić do 6 osób. Jest tu również większy, zadaszony taras.

Więcej informacji ›

VIVALDI 3 SYPIALNIE

Ten domek wakacyjny posiada 3 sypialnie: 2 mniejsze z łóżkami pojedynczymi i 1 z łóżkiem podwójnym. Jest tu również standardowej wielkości taras z parasolem.

Więcej informacji ›