WAKACJE W AUSTRII

Słynąca ze swych zapierających dech w piersi krajobrazów, słonecznego i ciepłego klimatu, falujących pagórków i rozłożystych jezior Austria jest idealnym kierunkiem na wakacje dla wszystkich miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu. 
Turyści z całego świata przybywają tu by odpocząć wśród niepowtarzalnych pejzaży i skorzystać z okazji do odwiedzenia któregoś z sąsiednich krajów. Ale z pięknymi alpejskimi pejzażami, zabytkami takiej klasy jak pałac Schönbrunn i zachwycającą stolicą, jaką jest Wiedeń, czy jest sens jechać gdzieś dalej? 
Nasz jedyny kemping w Austrii – Bella Austria – jest pięknym, przytulnym kempingiem położonym wśród falujących pagórków środkowej Austrii. Dzięki jego lokalizacji, z dala od dużych miast, pozwala spędzić spokojne wakacje w otoczeniu natury. Nie martwcie się o nudę, na kempingu i w jego okolicy znajdziecie wiele sposobów na aktywne spędzenie czasu - piesze wycieczki, pływanie i podziwianie fantastycznych widoków. 

Dlaczego wybrać kemping w Austrii?

"W Austrii znajdzie się coś dla każdego: oszałamiająca sceneria, wspaniałe, rozległe, zielone pastwiska, górskie szczyty i piękne alpejskie wioski – a to wszystko sprawia, że Austria jest cudownym miejscem na wakacyjne eksploracje. Waszej rodzinie spodoba się ze względu na ciche, ustronne położenie i malowniczość oraz za cały wachlarz atrakcyjnych zajęć, w których możecie brać udział."

WAKACJE NA KEMPINGU W AUSTRII

STYRIA

Majestatyczne, pokryte śniegiem szczyty, mieniące się w słońcu potoki, bujne zielone doliny i autentyczne górskie wioski – niezapomniane pejzaże i mnóstwo aktywności na świeżym powietrzu niemal na wyciągnięcie ręki.

Więcej informacji ›

Nasze kempingi, na których znajdują się najlepsze spa

Nasze najlepsze kempingi na zwiedzanie miast

Nasze najlepsze kempingi z parkami wodnymi