WAKACJE W STYRII

Styria to piękny, górzysty region Austrii, położony na południu, graniczący z Węgrami i Słowenią. Ciągnące się w każdym kierunku przepiękne górskie pejzaże czynią Styrię marzeniem każdego turysty, a dodatkowo region ten słynie również z malowniczych miejscowości i niezwykłych atrakcji, takich jak szczyt Hoher Dachstein, pałac Eggenberg czy wzgórze zamkowe Schlossberg w Graz. 

Region ten jest mieszanką pięknych krajobrazów i licznych zabytków, połączonych z wyśmienitym winem i licznymi spa. W ciągu lata w Austrii odbywa się wiele lokalnych festiwali, co dodatkowo wzbogaca atmosferę i zapewnia gościom wiele atrakcji. 

Region ten znany jest ze swoich walorów zdrowotnych i pozytywnego wpływu na nastrój – skorzystajcie z nich i wybierzcie się na długi, rodzinny spacer wśród niezrównanych krajobrazów lub do którejś z okolicznych wiosek albo postawcie na relaks i wypoczynek, i wskoczcie dla ochłody do basenu.

Waszym zdaniem

"Fantastyczne widoki i mnówstwo atrakcji. To naprawdę fantastyczne miejsce dla każdej rodziny. My bawiliśmy sie fantastycznie!" 

Lotniska w Austrii

Lot samolotem to szybki i tani sposób podróżowania. Najbliższe lotniska:

  • Salzburg
  • Klagenfurt
  • Innsbruck

Wypożyczenie samochodu

Polecamy skorzystanie ze strony rentalcars.com, gdzie znajdziecie porównanie cen firm zajmujących się wynajmem samochodów w całej Europie. Wybierzcie idealne dla Was auto, dokonajcie rezerwacji na stronie i wybierzcie się na urlop samolotem. Samochód zostanie dla Was podstawiony na lotnisko.