WAKACJE W STYRII

Styria to piękny, górzysty region Austrii, położony na południu, graniczący z Węgrami i Słowenią. Ciągnące się w każdym kierunku przepiękne górskie pejzaże czynią Styrię marzeniem każdego turysty, a dodatkowo region ten słynie również z malowniczych miejscowości i niezwykłych atrakcji, takich jak szczyt Hoher Dachstein, pałac Eggenberg czy wzgórze zamkowe Schlossberg w Graz. 

Region ten jest mieszanką pięknych krajobrazów i licznych zabytków, połączonych z wyśmienitym winem i licznymi spa. W ciągu lata w Austrii odbywa się wiele lokalnych festiwali, co dodatkowo wzbogaca atmosferę i zapewnia gościom wiele atrakcji. 

Region ten znany jest ze swoich walorów zdrowotnych i pozytywnego wpływu na nastrój – skorzystajcie z nich i wybierzcie się na długi, rodzinny spacer wśród niezrównanych krajobrazów lub do którejś z okolicznych wiosek albo postawcie na relaks i wypoczynek, i wskoczcie dla ochłody do basenu.

Waszym zdaniem

"Niezwykłe widoki i mnówstwo atrakcji. To naprawdę idealne miejsce dla każdej rodziny. My bawiliśmy sie fantastycznie!" 

Wakacje w Styrii

Styria – w oszałamiającej Austrii, jest tak piękna, że Wasza rodzina spędzi tu niesamowity i spokojny czas w położonym w odosobnieniu miejscu. Jest to miejsce idealne do odbywania pieszych wycieczek i zwiedzania okolicznych miejscowości, w których możecie spróbować okolicznych win i zjeść pokrzepiający posiłek. Dzieciom spodoba się także sam kemping Bella Austria, na którym przygotowano atrakcyjne zajęcia i rozrywki. Z pewnością przypadnie im do gustu tutejsze baseny, na których będą mogły szaleć do woli.

Kemping Bella Austria

St Peter Am Kammersberg , Styria

Majestatyczne, pokryte śniegiem szczyty, mieniące się w słońcu potoki, bujne zielone doliny i autentyczne górskie wioski. Na kempingu Bella Austria goście znajdą niezapomniane krajobrazy i atrakcje na wyciągnięcie ręki.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych