WAKACJE W CHORWACJI

Chorwacja szczyci się piękną linią brzegową i niezliczonymi malowniczymi wyspami otoczonymi przez krystalicznie czyste wody morskie. Podczas pobytu tutaj możecie cieszyć się wyjątkowymi smakami i tradycjami niesamowitego dziewiczego, zakątka Europy.
To idealne miejsce dla tych, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Można tutaj uprawiać m.in. wspinaczkę górską, kajakarstwo i jazdę na rowerze. Ale jeśli wolicie spokojniejsze wakacje, znajdziecie tu wiele uroczych placów, rynków, starych kościołów i malowniczych brukowanych uliczek w słonecznych nadmorskich wioskach i miasteczkach.

Wakacje na kempingu w Chorwacji

Chorwacja to bardzo szybko rozwijająca się i coraz popularniejsza destynacja turystyczna- wąskie brukowane uliczki z uroczymi sklepami z pamiątkami, bajeczne butiki, piękne kościoły i przede wszystkim wyjątkowa natura, zachwycają wszystkich odwiedzających . Jednym z naszych ulubionych miast jest otoczone murami miasto portowe Zadar z wieloma fantastycznymi widokami i niesamowitymi restauracjami- koniecznie się tam wybierzcie!

WAKACJE NA KEMPINGU W CHORWACJI

DALMACJA

Wybrzeże Dalmacji oferuje nieskazitelne plaże i niezliczone wyspy otoczone krystalicznie czystą wodą z majestatycznymi górami w tle. Wakacje tutaj to niezapomniane wrażenia dla całej rodziny.

Więcej informacji ›

ISTRIA

Tam, gdzie Chorwacja spotyka się z Adriatykiem, znajdziecie półwysep w kształcie serca, oferujący malownicze pagórki z pięknymi miasteczkami na wzgórzach i zaciszne zakątki na wybrzeżu. To prawdziwy wakacyjny raj, który podbija serca zwiedzających.

Więcej informacji ›

Nasze kempingi, na których znajdują się najlepsze spa

Nasze najlepsze kempingi na zwiedzanie miast

Nasze najlepsze kempingi z parkami wodnymi