WAKACJE W ISTRII

Tam, gdzie Chorwacja spotyka się z Adriatykiem – na półwyspie w kształcie serca – na wschód od Włoch, znajduje się Istria. To region falujących pagórków z malowniczymi miasteczkami na wzgórzach i położonymi wzdłuż wybrzeża kameralnymi zatoczkami, oferującymi spokój z dala od zgiełku miast. 

Dzięki nutce historycznego uroku, to miejsce jest kawałkiem nieba, a Chorwacja z roku na rok staje się coraz bardziej popularnym wakacyjnym kierunkiem. Istria jest pięknym, tętniącym regionem, który zapewni Waszej rodzinie niezapomniane wakacje.

Waszym zdaniem

"Piękna lokalizacja, lazurowe morze, liczne zabytki i fantastyczna pogoda - przepis na niezwykłe wakacje."

Ten położony w sosnowym lasku kemping jest idealny dla tych, którzy chcą poznać niesamowite wybrzeże Chorwacji i cieszyć się ciepłymi, czystymi wodami morskimi, z których słynie ten kraj.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych

Kemping Park Umag

Umag , Istria

Duży kemping z fantastyczną, przyjazną atmosferą i bogatą ofertą rozrywek! Na Park Umag czeka na Was wyjątkowa wakacyjna zabawa m.in. w parku wodnym i na plaży. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – zajęcia sportowe i animacje. Wybrzeżem biegnie 3 km promenada z pięknym widokiem na morze, idealna na spacery lub przejażdżki rowerowe. 

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych

Nowe wspaniałe zjeżdżalnie i statek piracki w brodziku dla najmłodszych – już tylko to wystarczy, by uznać kemping Lanterna za jeden z najlepszych w Chorwacji. Dzięki swojej lokalizacji, jest idealnym miejscem do odkrywania tego wspaniałego regionu.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych