WAKACJE WE FRANCJI

Wypoczynek we Francji z Al Fresco to doskonały wybór dla tych, którzy szukają wakacji pełnych zabawy, luzu i dobrego jedzenia. Francja jest krajem pełnym kontrastów, a każdy region ma swój własny charakter.

Luksusowe domki wakacyjne Al Fresco znajdują się na jednych z najpiękniejszych kempingów Bretanii, Normandii, Vendée, Doliny Loary, Charente-Maritime, Akwitanii, Langwedocji-Roussillon i Lazurowego Wybrzeża. Nasze francuskie kempingi ulokowane są w pobliżu zapierających dech w piersiach plaż, pięknych jezior lub gór i oferują fantastyczne udogodnienia, nienaganną organizację, doskonałe restauracje i cudownie relaksującą wakacyjną atmosferę.

Wakacje na kempingu we Francji

Francja jest jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych na świecie i wcale nas to nie dziwi! Mnóstwo słońca, winnic, piaszczystych plaż, wspaniałego jedzenia i jeszcze lepszego wina - to wszystko znajdziecie we Francji! Mamy ogromny wybór kempingów w tym kraju, więc dokonanie wyboru wcale nie będzie łatwe!

WAKACJE NA KEMPINGU WE FRANCJI

AKWITANIA

Akwitania zachwyca swoim majestatem - od winnic wokół Bordeaux po plaże dla VIP-ów w Biarritz. Podczas wakacji tutaj poczujecie się jak w raju - bez względu na to, czy będziecie surfować, zwiedzać zalesione doliny, czy po prostu rozkoszować się słońcem.

Więcej informacji ›

BRETANIA

Dzięki setkom kilometrów linii brzegowej jest to popularny kierunek dla miłośników aktywnych wakacji. Piaszczyste zatoczki, rozległe wydmy, szerokie złote plaże, granitowe klify - jest tu tak wiele do odkrycia!

Więcej informacji ›

CHARENTE MARITIME

W tym zalanym słońcem regionie wszystko kręci się wokół wody: od poprzecinanego kanałami Marais Poitevin do wyspy Marennes i słynnego nadmorskiego kurortu Royan. Podczas pobytu tutaj nie zapomnijcie spróbować ostryg!

Więcej informacji ›

KORSYKA

Ta wyspa, ze swoimi pięknymi krajobrazami pełnymi gór, lasów i niekończących się piaszczystych plaż, zapiera dech w piersiach. A gościnność jej mieszkańców nadaje wakacjom szczególnego charakteru. Nie będziecie chcieli stąd wyjechać!

Więcej informacji ›

LAZUROWE WYBRZEŻE

Poznajcie urok francuskiej riwiery na pięknym Lazurowym Wybrzeżu. Podziwiajcie ogromne jachty i spacerujcie po krętych uliczkach, wielowiekowych miast, w których niegdyś rządzili królowie.

Więcej informacji ›

DORDONIA

Piękne krajobrazy Dordonii są doskonałe na relaksujący pobyt z dala od stresów dnia codziennego. Dordonia z malowniczymi wioskami i miasteczkami oraz obfitością dzikiej przyrody jest też idealnym miejscem do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i kajakarstwa.

Więcej informacji ›

JURA

Delikatnie zalesione, wapienne góry Jury stanowią naturalną granicę ze Szwajcarią. To fascynujący region, który zachował swój wiejski urok, z zachwycającymi bujną roślinnością krajobrazami.

Więcej informacji ›

LANGWEDOCJA

Śródziemnomorskie plaże, bujnie zielone krajobrazy, historia i kultura! Dodatkowo nowoczesność i ekscytujące rozrywki, którymi możecie się cieszyć w ciepłych promieniach południowego słońca.
Więcej informacji ›

DOLINA LOARY

Dolina Loary to czarujący region z bajecznymi krajobrazami, wybornymi winami, fantastycznymi potrawami i, oczywiście, wspaniałymi zamkami jak z bajki: na szczycie listy znajdują się Cheverny, Chambord i Chenonceau!

Więcej informacji ›

NORMANDIA

Bogata historia tego obszaru sięga czasów Wilhelma Zdobywcy. Dziś Normandia oczarowuje serca wczasowiczów mnóstwem atrakcji - idealnych do zwiedzania samochodem lub rowerem.

Więcej informacji ›

PARYŻ

Stolica Francji- Paryż to jedna z największych metropolii świata, którą na pewno trzeba, chociaż raz w życiu zobaczyć. Romantyczne spacery nad brzegiem Sekwany, kultura i historia, gdziekolwiek spojrzysz - cały świat kocha Paryż!

Więcej informacji ›

ROUSSILLON

Roussillon jest dla wielu idealnym miejscem na wakacje we Francji. Długie słoneczne dni, rozległe winnice i niesamowite jedzenie sprawiają, że jest to spokojny i uroczy region, do którego można się wybrać o każdej porze roku.

Więcej informacji ›

VENDEE

Jeden z najpiękniejszych regionów Francji, którego wybrzeże dosłownie składa się z jednej długiej plaży. W głębi lądu znajdują się pachnące lasy sosnowe i urokliwe tereny z malowniczymi wioskami i renesansowymi miasteczkami.

Więcej informacji ›