WAKACJE W AKWITANII

Wybierzcie się do Akwitanii i poznajcie wspaniałe winnice Bordeaux, eleganckie kurorty takie, jak Biarritz i spróbujcie słynnych ostryg z Arcachon. Pozwólcie sobie na wyjątkowy relaks pod gorącym, francuskim słońcem. Posurfujcie po wysokich falach Atlantyku, odkryjcie romantyczne zalesione doliny lub po prostu wyciągnijcie się na leżaku i cieszcie się wakacjami w pięknej Akwitanii.

Waszym zdaniem

"Byliśmy w Akwitanii po raz pierwszy i na pewno tu jeszcze wrócimy, bo nie zdążyliśmy wszystkiego zobaczyć! Nasz kemping też bardzo nam się podobał- tylu atrakcji dla dzieci nie widzieliśmy chyba nigdzie. " 

Wakacje w Akwitanii

Akwitania  to jeden z najpiękniejszych regionów Francji. Rozległe winnice, wspaniałe wybrzeże atlantyckie i piękne miasta, jak słynnne Bordeaux, co roku przyciągają tu wielu turystów. Możliwości aktywnego wypoczynku są praktycznie nieograniczone; możecie wybierać m.in. pomiędzy surfowaniem na falach oceanicznych, spacerem po najwyższej wydmie w Europie czy spływami kajakowymi i pontonowymi po rzekach. A może wolicie poleniuchować na plaży, wybrać się na degustacje do paru winnic i odwiedzić kasyno w słynnym, eleganckim kurorcie Biarritz? Jedno jest pewne- Wasze wakacje na kempingu Akwitannii na pewno będą niezapomniane!

Kamping La Rive

Biscarrosse , Akwitania

Fantastyczny kemping ze wspaniałym kompleksem wodnym, bujną zielenią, spokojną plażą nad jeziorem oraz idyllicznym miasteczkiem Biscarrosse z piękną piaszczystą plażą, w odległości zaledwie 7 km od ośrodka.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych

Malowniczo położony, tętniący życiem kemping gwarantuje moc atrakcji, wspaniały kompleks basenowy i bliskość eleganckiego Biarritz.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych