WAKACJE W BRETANII

Dzięki tysiącom kilometrów linii brzegowej Bretania jest wymarzonym celem wakacyjnych wyjazdów. Znajdziecie tu piaszczyste małe zatoczki, falujące wydmy, szerokie złote plaże, majestatyczne granitowe klify oraz fascynujące zatoczki i porty do zwiedzania.

Zróżnicowana, piękna, magiczna, spektakularna i tajemnicza- Bretania to prawdziwa kraina kontrastów. Ten urokliwy region naprawdę zaspokaja wszelkie gusta i zachwyca swoim wyluzowanym tempem życia, co czyni go doskonałym miejscem na wakacje. Warto odkryć dla siebie tą mało u nas znaną część Francji!

Waszym zdaniem

"Kempingi w pięknej lokalizacji! Spędzilismy tutaj fantastyczne wakacje - dziękujemy!" 

Wakacje w Bretanii

Bretania jest najdalej wysuniętym na zachód regionem Francji. W Polsce to mało popularny kierunek wakacyjny, tym bardziej więc warto się wybrać w to trochę jeszcze tajemnicze dla nas miejsce. A czekają tu na Was m.in. przepiękne plaże, dzika natura, słynne ciasto bretońskie i doskonałe naleśniki!

Kemping Des Menhirs

Carnac , Bretania

Lubiany i tętniący życiem kemping, w pobliżu kurortu Carnac, oferuje szeroki wybór barów, restauracji i sklepów, a także plażę, gdzie sporty wodne i żeglarstwo są bardzo popularne.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych

Kemping Domaine Des Ormes

Dol-de-Bretagne , Bretania

Kemping Domaine des Ormes jest jednym z największych i najbardziej tętniących życiem ośrodków w Bretanii. Oferuje on pełen atrakcji park wodny, zaplecze sportowe i rekreacyjne, a w tle wspaniałe ogrody i piękny pałac.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych