WAKACJE W DOLINIE LOARY

Dolina Loary to czarujący region z baśniowymi zamkami i magicznymi krajobrazami, który rozpieści Wasze podniebienia wyśmienitymi winami i potrawami. Na szczycie listy pięknych zamków do odwiedzenia znajdują się Cheverny, Chambord i Chenonceau.

Wspaniałe châteaux, eleganckie miasta i bujnie zielone krajobrazy sprawiają, że Dolina Loary we Francji jest idealnym kierunkiem na wakacje pełne kulturalnych i gastronomicznych przyjemności. Dla wielu osób Dolina Loary jest najbardziej romantyczną częścią Francji, chociaż jesteśmy pewni, że Paryż będzie miał coś do powiedzenia na ten temat.

Waszym zdaniem

"Zamki są na prawdę niesamowite- warto się wybrać na całodniowe zwiedzanie" 

Wakacje w Dolinie Loary

Łatwo zrozumieć, czemu Dolina Loary jest tak popularna. Podczas wakacji na kempingu nad Loarą będziecie mogli odwiedzić prawdziwie bajkowe zamki, rozległe winnice i doskonałe restauracje. Lata są tu zawsze słoneczne, więc jeśli lubicie spędzać dużo czasu na powietrzu będziecie zachwyceni!

Kemping Les Alicourts Resort

Pierrefitte , Dolina Loary

Fantastyczny kompleks basenowy Les Alicourts przyciąga wspaniałymi zjeżdżalniami wodnymi dla wszystkich grup wiekowych. Dzięki kilku klubom dla dzieci, w tym dla nastolatków, cała rodzina będzie się tutaj świetnie bawić.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping ›
Dodaj do ulubionych