WAKACJE W DORDONII

Wspaniałe, ciągle zmieniające się krajobrazy sprawiają, że Dordonia jest miejscem relaksu i spokoju, idealnym, aby prawdziwie wypocząć. Dzięki malowniczym wioskom, wspaniałemu krajobrazowi, obfitości dzikiej przyrody to świetne miejsce na spacery, wycieczki rowerowe i pływanie kajakiem po rzece.

Ten piękny, zanurzony w historii region ma niezapomniany urok. Dordonia jest dostawcą większości najlepszych francuskich produktów, w tym win Bergerac, grzybów, rzadkich trufli i kontrowersyjnego foie gras. A potężna rzeka Dordogne przecinająca region może zaoferować wszystkie atrakcje, jakich można się spodziewać po jednej z najbardziej spektakularnych dróg wodnych w Europie.

Waszym zdaniem

"Cisza, spokój, piękne krajobrazy i dużo do zwiedzania- zdecydowanie polecam!" 

Wakacje w Dordonii

Dordonia to doskonałe miejsce na wakacyjną przygodę, z prehistorycznymi jaskiniami ukrytymi w górach, zamkami na wzgórzach podziwianymi z kajaka lub rowerowymi przejażdżkami rodzinnymi po malowniczych wioskach z bagietką i kawałkiem pysznego sera plecaku. To rustykalny region Francji, pełen wyjatkowego uroku, co czyni go idealnym miejscem na wakacje na kempingu.

Kemping Saint Avit Loisirs

Le Bugue , Dordonia

Saint Avit Loisirs, położony w sennej okolicy Périgord, oferuje mnóstwo atrakcji, w tym ekscytujący kompleks wodny z krytym i zewnętrznym basenem. Na tym przyjaznym dla rodzin kempingu znajdziecie też bezpłatne kluby dla dzieci Super Fun Station.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych