WAKACJE W JURZE

Delikatnie zalesione, wapienne skały Jury tworzą naturalną granicę ze Szwajcarią. To fascynujący region, który zachowuje swój bogaty, rustykalny urok; z pięknymi wąwozami, bajkowymi lasami i widowiskowymi wodospadami praktycznie na każdym kroku.

Z Burgundią na zachodzie i Lotaryngią na północy, położona we wschodniej części Franche-Comté Jura od dziesięcioleci przyciąga licznych turystów, narciarzy i poszukiwaczy przygód. Powód jest oczywisty – ten piękny region oczarowuje odwiedzających!

Waszym zdaniem

"Idealne miejsce dla miłośników górskich wędrówek" 

Wakacje w Jurze

Jura oferuje odwiedzającym, wszystko czego mogą potrzebować w trakcie wakacji, a nasze kempingi w regionie zapewniają mnóstwo rozrywek dla wszystkich grup wiekowych! Oczywiście, poznając Jurę odkryjecie jeszcze więcej atrakcji, lokalne imprezy, wyjątkowe restauracje i fantastyczne krajobrazy. Wybierzcie się tutaj i odkryjcie dla siebie ten piękny, idealny na wakacje na kempingu region.

Kemping Val de Bonnal

Rougemont , Jura

Położony w cudownie cichej okolicy, dobrze utrzymany kemping Val de Bonnal jest doskonałą bazą wypadową do odkrywania pięknych francuskich krajobrazów. Przestronne tereny dawnego młyna wodnego łączą się tutaj z serią jezior w jednym z najbardziej zielonych i przyjemnych miejsc we Francji.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych