WAKACJE W HISZPANII

Skalista linia brzegowa Morza Śródziemnego od granicy z Francją, jest pełna licznych małych zatok, przerwanych długimi, płaskimi plażami przy tętniących życiem nadmorskich kurortach. Znajduje się tu także serce regionu: Barcelona - łatwo dostępna ze wszystkich naszych hiszpańskich kempingów.
Ten dumny region jest pełen kultury. Na każdym rogu natkniecie się na fiestę, uroczystość lub festiwal. Tu tańczy się i tworzy muzykę praktycznie wszędzie poczynając od imponujących katedr mauretańskich po eleganckie domy w stylu Art Deco.

Wakacje na kempingu w Hiszpanii

W Hiszpanii zawsze jest słonecznie, więc podczas wakacji tutaj  będziecie mogli do woli pływać zarówno w morzu, jak i w basenie. Czeka też tu na Was wspaniałe jedzenie i napoje oraz wyjątkowa atmosfera zabawy, a to dzięki sympatycznym ludziom  i fantastycznym fiestom!

WAKACJE NA KEMPINGU W HISZPANII 

COSTA BRAVA

Przyjedźcie tu po słońce, morze, piasek... i wiele, wiele więcej. Szorstkie klify i ukryte zatoczki przeplatają się na Costa Brava z wioskami rybackimi i nadmorskimi miasteczkami. To wybrzeże oferuje nie tylko piękne plaże, ale także średniowieczne miasteczka, ekscytujące parki rozrywki, pełne przygód sporty wodne i ciekawe życie nocne. Wakacje tutaj będą niezapomniane!
Więcej informacji ›

COSTA DORADA

To „Złote Wybrzeże” oferuje 249 km pięknych, piaszczystych plaż. Spędźcie słoneczne dni budując zamki z piasku, szalejąc w parkach wodnych lub odwiedzając rzymskie ruiny. Dzięki tętniącej życiem Barcelonie tuż za progiem, Costa Dorada to miejsce pełne atrakcji dla całej rodziny.
Więcej informacji ›

Nasze kempingi, na których znajdują się najlepsze spa

Nasze najlepsze kempingi na zwiedzanie miast

Nasze najlepsze kempingi z parkami wodnymi