WAKACJE W HOLANDII

Jak na tak mały kraj, zaskoczy Was ile Holandia ma do zaoferowania! Znane na całym świecie miasto Amsterdam z pewnością kusi turystów, ale zaskoczą Was setki innych czekających tu zabytków, rozrywek i atrakcji. Czekają tu na Was również kilometry miękkich, piaszczystych plaż, hektary skąpanych w słońcu lasów i ciągnące się po horyzont trasy spacerowo-rowerowe. 
Wyjątkowa i bardzo otwarta, Holandia to zróżnicowany kraj, gdzie znajdziecie nowoczesne miasta z historyczną architekturą i setki kilometrów wspaniałych wiejskich krajobrazów (a wśród nich słynne wiatraki).  
Wyprawa na camping do Holandii z AlFresco otwiera całe morze możliwości spędzenia wyjątkowych wakacji, a wszystko to dzięki komfortowi i wygodzie, jakie oferują nasze domki.

Dlaczego wybrać kemping w Holandii?

"Holandia to idealne miejsce na ucieczkę od codzienności – obracające się powoli wiatraki, jaskrawe pola tulipanów i niekończące się kanały żeglugowe sprawią, że zapomnicie o codzienności. Ponieważ przeważająca część kraju jest płaska, z łatwością można przemieszczać się po nim na rowerze, odkrywając po drodze małe, klimatyczne wsie i miasteczka, degustując w przerwie przepyszne naleśniki, sery i zimne piwo. Dzięki przyjaznym mieszkańcom i tętniącej życiem kulturze, Wasza rodzina ma zagwarantowane wspaniałe wakacje."

WAKACJE NA KEMPINGACH W HOLANDII

Wassenaar

Wassenaar to piękne, historyczne miasteczko położone niedaleko Hagi i trochę dalej od Amsterdamu. Najbliższym kempingiem jest spektakularny Duinrell – to miejsce idealne zarówno dla poszukiwaczy mocnych wrażeń, jak i miłośników kultury. Spędźcie dzień w jednym z najbardziej ekscytującego parków wodnych w Europie, a następnego udajcie się spokojnie pozwiedzać skarby tego kraju.

Więcej informacji ›

Nasze kempingi, na których znajdują się najlepsze spa

Nasze najlepsze kempingi na zwiedzanie miast

Nasze najlepsze kempingi z parkami wodnymi