WAKACJE W HOLANDII

Holidays in Holland, Camping in Holland, Holland
Jak na tak mały kraj, zaskoczy Was ile Holandia ma do zaoferowania! Znane na całym świecie miasto Amsterdam z pewnością kusi turystów, ale zaskoczą Was setki innych czekających tu zabytków, rozrywek i atrakcji. Czekają tu na Was również kilometry miękkich, piaszczystych plaż, hektary skąpanych w słońcu lasów i ciągnące się po horyzont trasy spacerowo-rowerowe. 
Wyjątkowa i bardzo otwarta, Holandia to zróżnicowany kraj, gdzie znajdziecie nowoczesne miasta z historyczną architekturą i setki kilometrów wspaniałych wiejskich krajobrazów (a wśród nich słynne wiatraki).  
Wyprawa na camping do Holandii z AlFresco otwiera całe morze możliwości spędzenia wyjątkowych wakacji, a wszystko to dzięki komfortowi i wygodzie, jakie oferują nasze domki.

Dlaczego wybrać kemping w Holandii?

"Holandia to idealne miejsce na ucieczkę od codzienności – obracające się powoli wiatraki, jaskrawe pola tulipanów i niekończące się kanały żeglugowe sprawią, że zapomnicie o codzienności. Ponieważ przeważająca część kraju jest płaska, z łatwością można przemieszczać się po nim na rowerze, odkrywając po drodze małe, klimatyczne wsie i miasteczka, degustując w przerwie przepyszne naleśniki, sery i zimne piwo. Dzięki przyjaznym mieszkańcom i tętniącej życiem kulturze, Wasza rodzina ma zagwarantowane wspaniałe wakacje."

WAKACJE NA KEMPINGACH W HOLANDII

Wassenaar

Wassenaar to piękne, historyczne miasteczko położone niedaleko Hagi i trochę dalej od Amsterdamu. Najbliższym kempingiem jest spektakularny Duinrell – to miejsce idealne zarówno dla poszukiwaczy mocnych wrażeń, jak i miłośników kultury. Spędźcie dzień w jednym z najbardziej ekscytującego parków wodnych w Europie, a następnego udajcie się spokojnie pozwiedzać skarby tego kraju.

Więcej informacji ›
Camping holidays in Friesland, Netherlands

Fryzja

Region Fryzji ma wiele do zaoferowania swoim gościom. Zielone łąki, lasy, liczne kanały i jeziora oraz oczywiście Morze Wattowe. Oprócz możliwości uprawiania tu licznych sportów wodnych, jest też wiele do odkrycia na lądzie. Miasta na północy, takie jak np. Groningen, oferują nie tylko możliwości zrobienia zakupów, ale także jest tu wiele fascynujących muzeów oraz galerii.

Więcej informacji ›

Nasze kempingi, na których znajdują się najlepsze spa

Nasze najlepsze kempingi na zwiedzanie miast

Nasze najlepsze kempingi z parkami wodnymi