WAKACJE W WASSENAAR

Miasto Wassenaar znajduje się na wybrzeżu, na luksusowym przedmieściu Hagi, w prowincji Holandia Południowa. Posiadające zaledwie 25 tys. mieszkańców Wassenaar jest spokojnym miastem, położonym pomiędzy takimi metropoliami jak Amsterdam i Rotterdam. 

Nasz spektakularny kemping Duinrell położony jest w regionie o bogatej historii, w pobliżu plaży i zaledwie krótki spacer dzieli go od centrum Wassenaar. Na kempingu, Wasza rodzina może skorzystać z niezwykle różnorodnej oferty atrakcji, włącznie z parkiem rozrywki Duinrell, Tikibad (jeden z najsłynniejszych aqua parków w Europie), i wielu, wielu innych rozrywek dla gości w każdym wieku. 

Wybierzcie się na krótki spacer do Wassenaar, gdzie znajdziecie wiele zabytków i atrakcji – takich jak muzeum sztuki współczesnej Voorlinen, liczne knajpki i kawiarnie ( w tym rodzinną restaurację z rybami i owocami morza Eleni), butiki i nietypowe sklepiki, i wiele innych wartych odwiedzenia miejsc. Miłośnikom pojazdów historycznych polecamy natomiast wizytę w muzeum Louwman w Hadze.

"Świetnie położony! Wystarczy krótki spacer i już jesteśmy w miasteczku Wassenaar. Rewelacyjnie skomunikowany z innymi miastami, dzięki czemu można pozwolić sobie na odrobinę zwiedzania, samochód pozostawiając na kempingu." 

Lotniska w Holandii

Lot samolotem to szybki i tani sposób podróżowania. Najbliższe lotniska:

  • Amsterdam
  • Eindhoven

Wypożyczenie samochodu

Polecamy skorzystanie ze strony rentalcars.com, gdzie znajdziecie porównanie cen firm zajmujących się wynajmem samochodów w całej Europie. Wybierzcie idealne dla Was auto, dokonajcie rezerwacji na stronie i wybierzcie się na urlop samolotem. Samochód zostanie dla Was podstawiony na lotnisko.