WAKACJE W WASSENAAR

Miasto Wassenaar znajduje się na wybrzeżu, na luksusowym przedmieściu Hagi, w prowincji Holandia Południowa. Posiadające zaledwie 25 tys. mieszkańców Wassenaar jest spokojnym miastem, położonym pomiędzy takimi metropoliami jak Amsterdam i Rotterdam. 

Nasz spektakularny kemping Duinrell położony jest w regionie o bogatej historii, w pobliżu plaży i zaledwie krótki spacer dzieli go od centrum Wassenaar. Na kempingu, Wasza rodzina może skorzystać z niezwykle różnorodnej oferty atrakcji, włącznie z parkiem rozrywki Duinrell, Tikibad (jeden z najsłynniejszych aqua parków w Europie), i wielu, wielu innych rozrywek dla gości w każdym wieku. 

Wybierzcie się na krótki spacer do Wassenaar, gdzie znajdziecie wiele zabytków i atrakcji – takich jak muzeum sztuki współczesnej Voorlinen, liczne knajpki i kawiarnie ( w tym rodzinną restaurację z rybami i owocami morza Eleni), butiki i nietypowe sklepiki, i wiele innych wartych odwiedzenia miejsc. Miłośnikom pojazdów historycznych polecamy natomiast wizytę w muzeum Louwman w Hadze.

"Świetnie położony! Wystarczy krótki spacer i już jesteśmy w miasteczku Wassenaar. Rewelacyjnie skomunikowany z innymi miastami, dzięki czemu można pozwolić sobie na odrobinę zwiedzania, samochód pozostawiając na kempingu." 

Wakacje w Holandii

Kemping Duinrell jest bezkonkurencyjny, gdyż znajduje się na terenie jednego z najlepszych holenderskich parków rozrywki, a do tego posiada fantastyczny park wodny. Wybierając Duinrell z pewnością się nie zawiedziecie! W okolicy kempingu również czeka na Was wiele atrakcji, m.in. fantastyczne Wassenaar, miasteczko w prawdziwie holenderskim klimacie, pełne muzeów, knajpek i sklepików, gdzie miło spędzicie popołudnie. W okolicy jest także plaża, gdzie możecie popływać i złapać trochę słońca, więc nie zapomnijcie spakować strojów kąpielowych.

Kemping Duinrell

Wassenaar , Wassenaar

Świetny, pełen atrakcji kemping z jedynym w swoim rodzaju parkiem wodnym, ekscytującym parkiem rozrywki i licznymi atrakcjami dla całej rodziny. Duinrell znajduje się w sąsiedztwie tętniącego życiem miasteczka Wassenaar i jest idealną bazą wypadową do zwiedzania, np. możecie udać się na wycieczkę do jedynego w swoim rodzaju Amsterdamu.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych