WAKACYJNE MOŻLIWOŚCI

Rozmawialiśmy z Wami, naszymi klientami – by lepiej zrozumieć, czego oczekujecie po wakacjach z Al Fresco. Po wysłuchaniu Waszych opinii postanowiliśmy stworzyć 6 wakacyjnych kategorii, które ułatwią Wam znalezienie kempingu idealnego na Wasze wakacje: Zabawa na całego, Relaks i przygoda, Bezkonkurencyjna wartość, Aktywność i dobre samopoczucie, Prawdziwa przygoda i Nie do przegapienia. 

Możecie wybrać swoją ulubioną wakacyjną kategorię i sprawdzić, które 10 kempingów najlepiej do niej pasuje. Nasze propozycje idealnie nadają się do tego typu wakacji, ale pamiętajcie, że każdy kemping jest mieszanką tych kategorii i często pasuje on do różnych rodzajów wakacji, zatem na każdym znajdziecie coś dla siebie. 

Wasz wakacyjny kemping...

SZALONA ZABAWA

Kempingi najlepsze by zapewnić przyjemny wypoczynek, pełen rozrywek dla całej rodziny. Czeka Was na nich masa atrakcji, ekscytujące zajęcia, obiekty sportowe, baseny, zjeżdżalnie wodne i wiele innych rozrywek, o których nawet nie śniliście.

Zobacz więcej ›

RELAKS I ZWIEDZANIE

Te kempingi łączą w sobie relaks i przygodę, i pokochają je zarówno rodziny jak i pary. Rozsiądźcie się wygodnie na leżakach lub odkryjcie najbliższą okolicę, idealną na fantastyczne wakacyjne ucieczki od codzienności.

Zobacz więcej ›

BEZKONKURENCYJNA OFERTA

Kempingi te znajdują się w fantastycznych lokalizacjach, w idealnych do zwiedzania okolicach, i posiadają wszystko, czego możecie potrzebować na wakacjach. Wiele z nich należy do naszej firmy-matki, dzięki czemu możemy na nich utrzymać niższe ceny i zapewnić wysoką jakość.

Zobacz więcej ›

Wasze wakacyjne oczekiwania...

AKTYWNOŚĆ I WYPOCZYNEK

Na samych kempingach lub w ich najbliższej okolicy znajdziecie wiele udogodnień takich jak siłownie, wypożyczalnie rowerów, korty tenisowe czy pola golfowe, które sprawią, że nawet na wakacjach możecie prowadzić życie w stylu FIT. Po wysiłku pozwólcie sobie na chwilę odprężenia i relaksu - skorzystajcie z masaży, zabiegów w spa lub któregoś z zabiegów kosmetycznych.

Zobacz więcej ›

PRAWDZIWA PRZYGODA

Nasze wakacje typu Prawdziwa Przygoda, to szansa na odkrycie prawdziwych perełek i ukrytych skarbów w Europie. Zasmakujcie życia miejscowych, spróbujcie smakołyków i przepysznych trunków z tych magicznych regionów. Odkryjcie okolicę, zanurzcie się w niepowtarzalnej atmosferze tego miejsca, i zamieńcie swoje wakacje w pełne przygód i inspirujące doświadczenie.

Zobacz więcej ›

NIE DO PRZEGAPIENIA

Paryż, Amsterdam, Rzym, Wenecja – to tylko niektóre z kierunków, które każdy musi zobaczyć przynajmniej raz w życiu. Położone w ich pobliżu kempingi są idealne dla miłośników zwiedzania, którzy chcą zobaczyć najwspanialsze zabytki najsłynniejszych europejskich miast.

Zobacz więcej ›