TANIE WAKACJE 


Kempingi te znajdują się w fantastycznych lokalizacjach, w idealnych do zwiedzania okolicach, i posiadają wszystko, czego możecie potrzebować na wakacjach. Wiele z nich należy do naszej firmy-matki, dzięki czemu możemy na nich utrzymać niższe ceny i zapewnić wysoką jakość.

Dzięki Al Fresco macie dostęp do wysokiej klasy kempingów, które znajdziecie w różnych regionach Francji i Hiszpanii, zapewniających wspaniałą rodzinną rozrywkę w wyjątkowej cenie.

Kemping Les Lacs du Verdon

Regusse , Lazurowe Wybrzeże i Prowansja

Ośrodek dla żądnych przygód rodzin, które chcą połączyć naturalne piękno Prowansji z udogodnieniami pierwszej klasy kempingu. Spędźcie wakacje pomiędzy zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, malowniczymi miasteczkami i parkiem narodowym, który przemówi do wszystkich Waszych zmysłów.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych

Kemping Marina d'Erba Rossa

Ghisonaccia , Korsyka

Basen otoczony palmami jest położony tylko o krok od własnej piaszczystej plaży i przyjaznych wód Morza Śródziemnego. Korsyka jest nazywana „Wyspą piękna", a kemping Marina d’Erba Rossa ma wszystko, czego potrzeba, aby wakacje spędzone tutaj były prawdziwie bajeczne.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych