WAKACJE WE WŁOSZECH

Słynące z wyśmienitego jedzenia, wina, architektury, słońca, opery, miłości do piłki nożnej i Formuły 1 Włochy są jednym z najbogatszych kulturowo i czarujących krajów w Europie. Jest to miejsce tak charyzmatyczne, że jego wpływy i oddziaływanie można dostrzec na całym świecie. 
Wybraliśmy dla Was siedem fantastycznych włoskich regionów - Jezioro Garda, Lazio/Rzym, Toskania, Kampania/Neapol, Wybrzeże Adriatyckie i Riwiera Wenecka - każdy z ofertą campingów Al Fresco pasującą idealnie niezależnie od Waszego stylu wakacji.

Dlaczego wybrać kemping we Włoszech?

"Kultura, architektura, kuchnia i historia – Włochy maja to wszystko i jeszcze więcej! Od spokojnych krajobrazów jezior, falujących pagórków, malowniczych placów, i ciągnących się kilometrami pasów piaszczystych plaż – każdy z naszych campingów idealnie nada się na bazę wypadową do odkrywania włoskich skarbów. Włochy są przyjemnym i tętniącym życiem miejscem, a pobyt tu na długo zapadnie w pamięć całej Waszej rodzinie."

WAKACJE NA KEMPINGACH WE WŁOSZECH

WYBRZEŻE ADRIATYKU

Wybrzeże Adriatyku pełne jest fantastycznych kurortów i słynnych miast, z licznymi zabytkami i zamkami oraz parkami narodowymi o wyjątkowo urokliwej przyrodzie. Kiedy podróżujecie przez ten region, Adriatyk nigdy nie jest za daleko, a kąpiel w jego migoczących w słońcu wodach to świetny sposób na orzeźwienie i relaks po godzinach spędzonych na zwiedzaniu. 
Więcej informacji ›
Holidays in Italy, Camping in Italy, Italy, Lake Garda

JEZIORO GARDA

największe i najpiękniejsze jezioro Włoch, otoczone gajami oliwnymi, winnicami, malowniczymi miasteczkami i średniowiecznymi zamkami. Wspaniałe miejsce by spróbować windsurfingu, żaglować, popływać – lub po prostu pospacerować wzdłuż brzeg, podziwiając wyjątkowej urody przyrodę. Dodatkowo, czeka tu na Was jeden z najbardziej ekscytujących parków rozrywki w Europie.

Więcej informacji ›
Holidays in Italy, Camping in Italy, Italy, Venetian Riviera

RIWIERA WENECKA

Bogata w skarby architektury Wenecja jest prawdziwą królową Adriatyku. Gdzie nie spojrzeć, każdy widok to istne dzieło sztuki, a najlepiej podziwiać je oczywiście z gondoli. Jej olśniewające piękno, przyrównać można jedynie do jej położenia – na styku złotych, piaszczystych plaż i głębokiego błękitu morza, gdzie czeka na Was mnóstwo atrakcji i ekscytujących chwil.

Więcej informacji ›
Holidays in Italy, Camping in Italy, Italy, Tuscany

TOSKANIA

 
Kulinarna rozkosz dla całej rodziny – od wina, przez lody, aż po pizzę i pastę, a to dopiero początek. Wspaniałe krajobrazy, z ciągnącymi się po horyzont gajami oliwnymi i winnicami, oraz wplecionymi między nie malowniczymi miasteczkami, aż po piaszczyste plaże wybrzeża. Toskanię trzeba zobaczyć!
Więcej informacji ›

LACJUM

Bogata kultura, niezwykła architektura i sztuka oraz fantastyczna kuchnia – w Rzymie jest dosłownie wszystko, czego zapragniecie! Przede wszystkim jednak, odkryjecie miasto ze wspaniałą historią i niezliczonymi cudami świata antycznego, które na długo zapadnie Wam w pamięci.

Więcej informacji ›

SARDYNIA

Sardynia to duża, należąca do Włoch wyspa, położona na Morzu Tyrreńskim, z niezwykle urozmaiconą linią brzegową o długości ponad 1800 km. Niekończące się piękne, piaszczyste plaże, regiony górskie, świetne tereny spacerowe, a do tego zabytki – nawet z epoki brązu. Sardynia to jedno z najbardziej idyllicznych miejsc na świecie.

KAMPANIA

Zwana bramą na południe Włoch Kampania, ze stolicą w Neapolu, jest obowiązkowym punktem na mapie wszystkich miłośników Italii. Lazurowe morze, wulkany i opadające ku morzu góry, pokryte śródziemnomorską roślinnością. To region o bogatej historii, obfitujący w zabytki i malownicze zatoki, pachnący dobrą kawą i cytrusami.

Więcej informacji ›

Nasze kempingi, na których znajdują się najlepsze spa

Nasze najlepsze kempingi na zwiedzanie miast

Nasze najlepsze kempingi z parkami wodnymi