WAKACJE W LACJUM

Nigdzie na świecie nie znajdziecie regionu, który miałby tak wiele do zaoferowania: Rzym – to nie tylko Wieczne Miasto, to również miejsce niekończących się możliwości. Tu na każdym kroku starożytne dziedzictwo ściera się z nowoczesnością. 

Bogata kultura, niezwykła architektura i sztuka oraz fantastyczna kuchnia – w Rzymie jest dosłownie wszystko, czego zapragniecie! Przede wszystkim jednak, odkryjecie miasto ze wspaniałym poczuciem historii, które na długo zapadnie Wam w pamięć. Koloseum, Schody Hiszpańskie, Panteon, Fontanna di Trevi i niezliczne cuda świata antycznego dosłownie na wyciągnięcie ręki. To wszystko w zasięgu krótkiej jazdy autobusem.

Waszym zdaniem

"Niewielki kemping, na którym czuć rodzinna atmosferę, idealny dla małych dziećmi. Jeździliśmy na wycieczki do Rzymu i na plażę do Ostii. To były cudowne wakacje!" 

Wakacje w Lacjum

Gwar wielkiego miasta i jedne z najpiękniejszych zabytków na świecie czy spokojny relaks przy basenie, w cieniu piniowych drzew? Niezależnie, jakie wakacje wybierasz, na naszym kepingu pod Rzymem możesz mieć obie rzeczy równocześnie. Rzym jest po prostu niesamowity, świetnie zlokalizowany i pełen różnorodnych atrakcji, a nasz kemping to idealne miejsce na odprężenie pod włoskim słońcem, w spokojnej okolicy.

Kemping Village Fabulous

Rzym , Lacjum (Rzym)

Kemping idealny na jednodniowe wycieczki do Rzymu, na którym będziecie mogli odprężyć się i zrelaksować po dniu spędzonym w zatłoczonej stolicy. Czekają tu na Was liczne udogodnienia i bogata oferta animacji. 

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych