WAKACJE W TOSKANII

Kulinarna rozkosz dla całej rodziny – od wina, przez lody, aż po pizzę i pastę, a to dopiero początek. Wspaniałe krajobrazy, z ciągnącymi się po horyzont gajami oliwnymi i winnicami, oraz wplecionymi między nie malowniczymi miasteczkami, aż po piaszczyste plaże wybrzeża. Toskanię trzeba koniecznie zobaczyć! 

Romantyczna, wiejska Toskania to wszystko, co sobie wyobrażaliście, a nawet więcej. Niezależnie czy przyjechaliście skorzystać z ciszy i spokoju, dla wybornego jedzenia i wina, dla bogatej historii i sztuki, czy dla tego wszystkiego po trochu, Toskania zaskoczy Was niekończoną ilością możliwości. 

Nasze dwa campingi w Toskanii – Park Albatros i Norcenni Girasole Club – stanowią doskonałą bazę wypadową, do poznania tego fantastycznego regionu. 

Wspaniałe wille stojące dumnie na szczytach falujących pagórków; mieniące się srebrnymi liśćmi gaje oliwne czy idealnie zachowane miasta, z których każde jest piękniejsze od poprzedniego. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć.

Waszym zdaniem

"Fantastyczne kompleksy basenowe - niezwykła zabawa dla dzieci. A my mogliśmy zrelaksować sie i poopalać na leżakach. Bardzo odprężające wakacje." 

Wakacje w Toskanii

Niezależnie czy zdecydujecie się na urlop przy plaży, czy głęboko wśród winnic jedno jest pewne – przez całe wakacje będziecie podziwiać fantastyczne krajobrazy doliny rzeki Arno. Restauracje na obu toskańskich campingach oferują niezwykłe, typowe dla regionu menu i są niezwykle popularne wśród naszych klientów. Jeśli udacie się na wycieczkę po okolicy, znajdziecie wiele historycznych zakątków oraz miejsc serwujących orzeźwiające wino i wyśmienite potrawy.

Kemping hu Montescudaio

Montescudaio , Toskania

Montescudaio Camping Village to przyjemny, ładny kemping z dopasowanym do potrzeb całej rodziny kompleksem basenowym, klubami dla dzieci i niedawno ulepszonymi restauracjami. Plaża w Cecina Mare jest oddalona o zaledwie 6 km. Spędźcie tutaj wakacje, a poznacie Toskanię w najlepszym wydaniu!

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych

Kemping hu Park Albatros

San Vincenzo , Toskania

Między Livorno a Piombino – w samym sercu Wybrzeża Etrusków – leży kemping Park Albatros, dzięki któremu odkryjecie wspaniały zakątek Toskanii. A może będąc tu udacie się śladami Napoleona na Elbę, wyspę o wyjątkowej historii i bujnej roślinności? 

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych

Kemping hu Norcenni Girasole Club

Figline Valdarno , Toskania

Przepiękny kemping położony wśród toskańskich wzgórz, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Bliskość stacji kolejowej w Figline sprawia, że kemping ten jest idealną baza do zwiedzania tego obfitujące w oszałamiające widoki i zabytki regionu.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych