WAKACJE NA WYBRZEŻU ADRIATYCKIM

Wybrzeże Adriatyku pełne jest fantastycznych kurortów i słynnych miast, z licznymi zabytkami i zamkami oraz parkami narodowymi o wyjątkowo urokliwej przyrodzie. 

Kiedy podróżujecie przez ten region, Adriatyk nigdy nie jest za daleko, a kąpiel w jego migoczących w słońcu wodach to świetny sposób na orzeźwienie i relaks po godzinach spędzonych na zwiedzaniu.

Waszym zdaniem

"Odbyliśmy wiele wycieczek wzdłuż wybrzeża, zwiedziliśmy Comacchio, Rawennę i Rimini, znaleźliśmy też wiele pięknych plaż, a pogoda była znakomita!" 

Wakacje na Wybrzeżu Adriatyckim

Nasze kempingi w tym regionie świetnie nadadzą się dla rodzin ze starszymi dziećmi, które uwielbiają sporty wodne i spędzanie czasu na plaży. Połączenie kolejowe z Rawenną i Bolonią sprawia, że jest to idealne miejsce nie tylko dla miłośników kultury i sztuki, ale i dla tych kochających piękne krajobrazy i plaże, do których z łatwością dotrzecie, nawet bez samochodu. Z wakacji tu, z pewnością będzie zadowolona cała Wasza rodzina.

Kemping Adriano

Punta Marina Terme , Wybrzeże Adriatyku

Poszukującym bogatych animacji, bliskości plaży i prawdziwej włoskiej atmosfery polecamy Adriano – kemping, który zagwarantuje Wam wspaniałe wakacje.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych

Kemping Marina Julia Village

Monfalcone , Wybrzeże Adriatyku

Usytuowany w północno-wschodnich Włoszech, ten nadmorski kemping zapewni Wam wakacje z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży i imponującego kompleksu wodnego z basenami, leniwa rzeką i szeroką ofertą sportów wodnych. Choć w pobliżu znajduje się sympatyczne miasto Monfalcone i piękne Grado, to wielu z Was zapewne zdecyduje się na wycieczkę trochę dalej - do urokliwej Wenecji.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych

Kemping Vigna Sul Mar

Lido di Pomposa , Wybrzeże Adriatyku

Spokojna atmosfera na kempingu Vigna sul Mar i fantastyczne domki wakacyjne Al Fresco, położone zaledwie 100m od wód Adriatyku, sprawią, że spędzicie tu cudowne, pełne relaksu wakacje.

Czytaj więcej na temat tego kempingu ›
Zobacz kemping › Udostępnij
Dodaj do ulubionych