NOWOŚCI AL FRESCO W SEZONIE 2020

CLUB LE NAPOLEON

Park wodny, strefa relaksu, plaża na wyciągnięcie ręki oraz fantastyczny deptak Avenue de la Méditerranée w sąsiedztwie - pełen restauracji, sklepików i innych atrakcji - ten kemping rozpieści Was możliwością wyboru!

Club Le Napoleon ›

BRIONI SUNNY

Położony w przepięknym, piniowym lesie kemping ten jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy chcą poznać niesamowite chorwackie wybrzeże. Położony tuż przy plaży, pozwoli Wam cieszyć się kąpielami w krystalicznych wodach Adriatyku, z których słynie ten region.

Brioni Sunny ›

SOLEIL DE LA MEDITERRANEE

Pełen atrakcji kemping z fantastycznym parkiem wodnym położony w pobliżu portu, gdzie możecie kupić świeżego okonia morskiego na obiad lub wybrać się na wycieczkę statkiem.

Le Soleil de la Maditerranee ›

MONTESCUDAIO

Montescudaio Camping Village to nowy ośrodek w naszej ofercie. Ten położony w lesie, pełen udogodnień kemping zachwyci Was swoimi nowymi atrakcjami wodnymi, klubami dla dzieci i ulepszonymi restauracjami. Dodatkowo plaża w Cecinie jest oddalona o zaledwie 6 km.

Montescudaio ›

KEMPINGI Z NOWYMI DOMKAMI DA VINCI I TOSCANINI LOUNGE

ZATON HOLIDAY RESORT

Duży, przestronny, pełen atrakcji i świetnie utrzymany kemping bezpośrednio przy plaży w Dalmacji.

Zaton Holiday Resort ›
The Pra Delle Torri swimming pool complex is one of Europe's most naturally spectacular and is close to the beach.

PRA DELLE TORRI

Ten zachwycający, przestronny kemping, z pełna relaksu atmosferą zachwyci Was wspaniałymi basenami i piękną, piaszczysta plażą.

Pra Delle Torri ›

MARINA DI VENEZIA

Tętniący życiem kemping oferujący niesamowity kompleks basenowy - w sąsiedztwie urokliwej Wenecji i ciągnących się kilometrami, adriatyckich plaż oznaczonych Błękitną Flagą.

Marina di Venezia ›

BELLA ITALIA

Świetny, pełen atrakcji kemping oferujący masę rozrywek dla całej rodziny. Fantastyczne baseny i plaża nad jeziorem - tu każdy będzie zadowolony.

Bella Italia ›

NOWE, FANTASTYCZNE BASENY

 

Chcemy, żebyście spędzili jak najlepzsze wakacje, a wiemy, że świetne baseny mogą sprawić, że wasze wakacje będą jeszcze lepsze! Dlatego na naszych kempingach zawsze ulepszamy i dodajemy nowe baseny i zjeżdżalnie! Na sezon 2020 mamy dla Was kilka fantastycznych nowości na tych niesamowitych kempingach: 

The slides at Duinrell in Wassenaar are perfect for thrill seeking swimmers.

DUINRELL

Fantastyczny, pełan atrakcji kemping z niesamowitym parkiem wodnym, emocjonującym parkiem rozrywki i atrakcjami dla osób w każdym wieku.

Duinrell ›

DOMAINE DES ORMES

Poznajcie tropikalny raj 'The Dôme' na kempingu Domaine des Ormes. Duży, kryty kompleks wodny z basenem ze sztucznymi falami, zjeżdżalniami, leniwą rzeką i mnóstwem atrakcji!

Domaine des Ormes ›

LE RUISSEAU DES PYRENEES

Le Ruisseau des Pyrenees ma aż cztery nowe zjeżdżalnie wodne, wśród nich gigantyczną zjeżdżalnię kamikadze, rury wodne i Space Bowl - fantastyczną zjeżdżalnię typu lejek.

Le Ruisseau des Pyrenees ›

CISANO

Teraz z nowym basenem lagunowym i wodnym placem zabaw z 6 zjeżdżalniami, które dzieci po prostu uwielbiają!

Cisano ›

MARINA D'ERBA ROSSA

Nowością 2020 jest tu drugi park wodny z nowym, podgrzewanym basenem, wodnym placem zabaw i 3 nowymi zjeżdżalniami; w tym zjeżdżalnią z 3 torami wyścigowymi i zjeżdżalnią "kamikadze".

Marina Derba Rossa ›