FUN STATION 0-4 LATA

 

Zapoznajcie się z naszymi zajęciami dla dzieci w wieku 0-4 lata, prowadzonymi przez animatorów z Klubu Dziecięcego. Najmłodsi są tutaj zachęcani do uczenia się, odkrywania i kreatywności podczas różnego rodzaju zabaw i gier sensorycznych, sportowych i zajęć tematycznych, podczas których maluchy wykorzystują wyobraźnię i udają, że są potworami, piratkami i książętami. Uwaga- rodzice są zobowiązani do pozostania i dołączenia się do zabawy.

Klub 0-4 lata działa od 18/05/2019 do 01/09/2019.

PROPONOWANE ZAJĘCIA

JAZDA NA ROWERZE

Te zajęcia zawsze są hitem! Podczas nich najmłodsi mogą nauczyć się jazdy na rowerze lub udoskonalić swoje umiejętności To fantastyczny sposób na rozwijanie zdolności, takich jak świadomość przestrzenna czy zachowanie równowagi.

BRUDNE POTWORY

Czas na niczym nieskrępowaną zabawę! Podczas tych zajęć dzieci dowiedzą się więcej na temat zmysłu dotyku, kształtując, manipulując i tworząc za pomocą różnorodnych materiałów. Uwaga będzie bałagan!

SZKOŁA KLAUNÓW

Podczas tych zajęć dzieci poznają prawdziwe tajemnice sztuki cyrkowej. Najmłodsi będą mogli przebrać się za klaunów, poudawać lwy, czy nawet spróbować swoich sił w spacerze po linie! To na prawdę świetna zabawa i doskonały sposób na poznanie nowych przyjaciół.

AKADEMIA KULINARNA

To idealne miejsce dla początkujących kucharek i kucharzy! Podczas zabawnych sesji dzieci nauczą się w bezpieczny sposób przyrządzać przekąski i smakołyki, którymi mogą później poczęstować rodziców!

MINI OLIMPIADA

Czas aby najmłodsi mogli zaprezentować swoje umiejętności sportowe! Podczas Mini Olimpiady duży nacisk jest kładziony na zabawę- zajęcia w terenie i na boisku pozwalaja na przyjacielską rywalizację, a ostateczną nagrodą będzie złoto.

BAJKOWA ZABAWA

Dzieci będą zachęcane do wykorzystywania wyobraźni do tworzenia różnych fantastycznych scenariuszy. Tematyka to m.in. robaki, potwory, piraci, nauka, kosmos i dinozaury!

ZABAWY SENSORYCZNE

Wymyślone tak, aby stymulować zmysły, pozwalają najmłodszym poznać zapachy, dźwięki, kolory czy tekstury. Zajęcia te zachęcają do docenienia otaczającego nas świata i pomagają dzieciom w odkrywaniu swojej kreatywności.

WODNE GRY

To fantastyczna wodna zabawa. Nasze gry pobudzą wyobraźnię najmłodszych, rozwiną też ich umiejętności społeczne i poznawcze. PS. Przygotujcie z wyprzedzeniem ręczniki!

Mini Fun Station znajdziecie na ...

Kemping Kraj Region/Miasto
Kemping Castell Montgri

Hiszpania

Estartit

NAJLEPSZE OFERTY DLA RODZIN Z DZIEĆMI W WIEKU 0-4 LATA...