FUN STATION WIEK 4-12

 

W klubie Fun Station 4-12 lat dzieci będą zaangażowane w rozmaite kreatywne gry i zajęcia oferujące fantastyczną zabawę. To idealne miejsce dla rodzeństwa- mimo różnicy wieku może razem brać udział w dniu sportu, bawić się w reżyserów filmowych, czy nawet wybrać się na specjalną, wieczorną imprezę.

Klub dla dzieci w wieku 4-12 działa w terminie od 18/05/2019 do 01/09/2019.

PROPONOWANE ZAJĘCIA

WODNE WOJNY

Będzie mokro, dziko i zwariowanie! Dzieci wezmą udział w takich zabawach jak np. wyścigi kaczek. Pamiętajcie tylko, że po tych zajęciach nikt nie pozostanie suchy!

SZKOŁA CYRKOWA

Podczas tych zajęć dzieci poznają prawdziwe tajemnice sztuki cyrkowej. Najmłodsi będą mogli przebrać się za klaunów, poudawać lwy, czy nawet spróbować swoich sił w spacerze po linie! To na prawdę świetna zabawa i doskonały sposób na poznanie nowych przyjaciół.

AKADEMIA KULINARNA

To idealne miejsce dla początkujących kucharek i kucharzy! Podczas zabawnych sesji dzieci nauczą się w bezpieczny sposób przyrządzać przekąski i smakołyki, którymi mogą później poczęstować rodziców!

WARSZTAT CYRKOWY

Uczestnicy będą rozwijać koordynację, koncentrację i samoświadomość, ucząc się żonglować, obracać talerzami i robić sztuczki.

AKADEMIA KLAUNÓW

W trakcie tych zajęć będzie można przebierać się za klaunów, skakać przez obręcze, chodzić po linie i poznawać nowych przyjaciół podczas zabawnych zajęć.

WIECZORNE ZAJĘCIA

Wieczorne zajęcia dla dzieci oferują wspaniałą zabawę, dzięki czemu rodzice mogą cieszyć się swobodą podczas posiłków lub wieczornych rozrywek.

ZABAWY TEMATYCZNE

Wyobraźnia to podstawa w tym klubie, gdzie dzieci są zachęcane do przyłączenia się do zabawy wg różnego rodzaju scenariuszy. Niektóre z gier, do których będą mogły dołączyć to Piraci, Potwory, Nauka, Kosmos czy Superbohaterowie.

KRĘCENIE FILMU

Oto szansa dla początkującego Stevena Spielberga, aby pokazać swój twórczy talent! Zajęcia dadzą dzieciom szansę wyprodukować, wyreżyserować czy zagrać w krótkim filmie, który mogą następnie obejrzeć wieczorem razem z rodziną.

MINI OLIMPIADA

Czas aby dzieciaki mogły zaprezentować swoje umiejętności sportowe! Podczas Mini Olimpiady duży nacisk jest kładziony na zabawę- zajęcia w terenie i na boisku pozwalaja na przyjacielską rywalizację, a ostateczną nagrodą będzie złoto.

Fun Station For All znajdziecie na ...

Kemping Kraj Region/Miasto
Kemping Castell Montgri

Hiszpania

Estartit

NAJLEPSZE OFERTY DLA RODZIN Z DZIEĆMI W WIEKU 4-12 LAT...