SUPER FUN STATION WIEK 0-4

 

Nasz klub dla dzieci w wieku 0-4 lata umożliwia bezpłatną zbawę dla dzieci i rodziców. Zajęcia tutaj obejmują mini szkołę jazdy, mini łucznictwo, pikniki czy rzemiosło artystyczne.

Klub dla dzieci w wieku 0-4 działa od 18/05/2019 do 01/09/2019 (z wyjątkiem kempingów Domaine des Ormes, Croix du Vieux Pont i St Avit Loisirs, gdzie działa w terminie 11/05/2019 do 15/09/2019).

PROPONOWANE ZAJĘCIA

JAZDA NA ROWERZE

Te zajęcia zawsze są hitem! Podczas nich najmłodsi mogą nauczyć się jazdy na rowerze lub udoskonalić swoje umiejętności. To fantastyczny sposób na rozwijanie zdoloności, takich jak świadomość przestrzenna czy zachowanie równowagi.

BELLY BUMPS

Dzieci po założeniu na siebie olbrzymich dmuchanych kulek wezmą udział w wielu zabawnych grach. Duża ilość śmiechu- gwarantowana!

BRUDNE POTWORY

Czas na niczym nieskrępowaną zabawę! Podczas tych zajęć dzieci dowiedzą się więcej na temat zmysłu dotyku, kształtując, manipulując i tworząc za pomocą różnorodnych materiałów. Uwaga będzie bałagan!

BAJKOWA ZABAWA

Dzieci będą zachęcane do wykorzystywania wyobraźni do tworzenia różnych fantastycznych scenariuszy. Tematyka to m.in. potwory, piraci, nauka, kosmos i dinozaury!

SZKOŁA KLAUNÓW

Podczas tych zajęć dzieci poznają prawdziwe tajemnice sztuki cyrkowej. Najmłodsi będą mogli przebrać się za klaunów, poudawać lwy, czy nawet spróbować swoich sił w spacerze po linie! To na prawdę świetna zabawa i doskonały sposób na poznanie nowych przyjaciół.

AKADEMIA KULINARNA

To idealne miejsce dla początkujących kucharek i kucharzy! Podczas zabawnych sesji dzieci nauczą się w bezpieczny sposób przyrządzać przekąski i smakołyki, którymi mogą później poczęstować rodziców!

MINI SZKOŁA JAZDY

W naszej małej szkole jazdy dzieci mogą spróbować swoich sił w jeździe fantastycznymi elektrycznymi samochodami. Nauka zaczyna się tutaj od podstaw, rodzice mogą udzielać porad po drodze, a dodatkowo samochody są zdalnie sterowane.

MINI FECHTUNEK

En garde! Najmłodsi mogą wziąć tu udział w bezpiecznych i pełnych zabawy pojedynkach, podczas których poznają sztukę obrony i ataku, nabędą także pewności siebie.

MINI OLIMPIADA

Czas aby najmłodsi mogli zaprezentować swoje umiejętności sportowe! Podczas Mini Olimpiady duży nacisk jest kładziony na zabawę- zajęcia w terenie i na boisku pozwalaja na przyjacielską rywalizację, a ostateczną nagrodą będzie złoto.

ZABAWY SENSORYCZNE

Wymyślone tak, aby stymulować zmysły, pozwalają najmłodszym poznać zapachy, dźwięki, kolory czy tekstury. Zajęcia te zachęcają do docenienia otaczającego nas świata  i pomagają dzieciom w odkrywaniu swojej kreatywności.

WODNE GRY

To fantastyczna wodna zabawa. Nasze gry pobudzą wyobraźnię najmłodszych, rozwiną też ich umiejętności społeczne i poznawcze. PS. Przygotujcie z wyprzedzeniem ręczniki!

Mini Fun Station Plus znajdziecie na ...

Kemping Kraj Region/Miasto
Kemping Des Menhirs

Francja

Carnac
Domaine des Naïades

Francja

Port Grimaud
Kemping Domaine Des Ormes

Francja

Dol-de-Bretagne
Kemping La Baume

Francja

Fréjus
Kemping La Chapelle

Francja

Argelès-sur-Mer
Kemping La Croix du Vieux Pont

Francja

Berny-Rivière
Kemping La Garangeoire

Francja

St Julien-des-Landes
Kemping La Vallee

Francja

Houlgate
Kemping Le Clarys Plage

Francja

St Jean-de-Monts
Kemping Saint Avit Loisirs

Francja

Le Bugue

NAJLEPSZE OFERTY DLA RODZIN Z DZIEĆMI W WIEKU 0-4 LATA...