SUPER FUN STATION WIEK 4-6

 

Dzieci mogą tu poznać przyjaciół w swoim wieku i uczestniczyć w różnego rodzaju zabawach, jak mini grzyska olimpijskie czy wieczorne przyjęcie czekoladowe.

Klub dla dzieci w wieku 4-6 działa od 18/05/2019 do 01/09/2019 (z wyjątkiem kempingów Domaine des Ormes, Croix du Vieux Pont i St Avit Loisirs, gdzie działa od 11/05/2019 do 15/09/2019).

PROPONOWANE ZAJĘCIA

WODNE WOJNY

Będzie mokro, dziko i zwariowanie! Dzieci wezmą udział w takich zabawach jak np. wyścigi kaczek. Pamiętajcie tylko, że po tych zajęciach nikt nie pozostanie suchy!

AKADEMIA KULINARNA

To idealne miejsce dla początkujących kucharek i kucharzy! Podczas zabawnych sesji dzieci nauczą się w bezpieczny sposób przyrządzać przekąski i smakołyki, którymi mogą później poczęstować rodziców!

AKADEMIA KLAUNÓW

Odkąd cyrk jest na kempingu, również na młodzież czeka fantastyczna zabawa! Będzie można przebierać się za klaunów, skakać przez obręcze, chodzić po linie i poznawać nowych przyjaciół podczas zabawnych zajęć.

MINI OLIMPIADA

Czas aby dzieciaki mogły zaprezentować swoje umiejętności sportowe! Podczas Mini Olimpiady duży nacisk jest kładziony na zabawę- zajęcia w terenie i na boisku pozwalaja na przyjacielską rywalizację, a ostateczną nagrodą będzie złoto.

WIECZORNE ZAJĘCIA

Wieczorne zajęcia dla dzieci oferują wspaniałą zabawę, dzięki czemu rodzice mogą cieszyć się swobodą podczas posiłków lub wieczornych rozrywek.

ZABAWY TEMATYCZNE

Wyobraźnia to podstawa w tym klubie, gdzie dzieci są zachęcane do przyłączenia się do zabawy wg różnego rodzaju scenariuszy. Niektóre z gier, do których będą mogły dołączyć to Piraci, Potwory, Nauka, Kosmos czy Superbohaterowie.

Leo's Fun Station znajdziecie na ...

Kemping Kraj Region/Miasto
Kemping Des Menhirs

Francja

Carnac
Domaine des Naïades

Francja

Port Grimaud
Kemping Domaine Des Ormes

Francja

Dol-de-Bretagne
Kemping La Baume

Francja

Fréjus
Kemping La Chapelle

Francja

Argelès-sur-Mer
Kemping La Croix du Vieux Pont

Francja

Berny-Rivière
Kemping La Garangeoire

Francja

St Julien-des-Landes
Kemping La Vallee

Francja

Houlgate
Kemping Le Clarys Plage

Francja

St Jean-de-Monts
Kemping Saint Avit Loisirs

Francja

Le Bugue