SUPER FUN STATION WIEK 6-9

 

Dzieci w wieku od 6 do 9 lat będą mogły skorzystać z szerokiej oferty zajęć i gier organizowanych przez klub. Czeka tu na nie m.in. łucznictwo, szermierka, akademia nauki czy dzień sportu.

Klub dla dzieci w wieku 6-9 działa w terminie od 18/05/2019 do 01/09/2019 (z wyjątkiem kempingów Domaine des Ormes, Croix du Vieux Pont i St Avit Loisirs, gdzie działa od 11/05/2019 do 15/09/2019).

PROPONOWANE ZAJĘCIA

WODNE WOJNY

Będzie mokro, dziko i zwariowanie! Dzieci wezmą udział w takich zabawach jak np. wyścigi kaczek. Pamiętajcie tylko, że po tych zajęciach nikt nie pozostanie suchy!

BODY ZORBING

To na prawdę świetna zabawa! Dzieciaki będą biegać, chodzić, skakać i przewracać się w różnych grach zespołowych, takich jak sumo, piłka nożna czy "ostatni stojący człowiek".

AKADEMIA KULINARNA

To idealne miejsce dla początkujących kucharek i kucharzy! Podczas zabawnych sesji dzieci nauczą się w bezpieczny sposób przyrządzać przekąski i smakołyki, którymi mogą później poczęstować rodziców!

AKADEMIA KLAUNÓW

Cyrk na kempingu!. Będzie można przebierać się za klaunów, skakać przez obręcze, chodzić po linie i poznawać nowych przyjaciół podczas zabawnych zajęć.

FECHTUNEK

En garde! Dzieciaki mogą wziąć tu udział w bezpiecznych i pełnych zabawy pojedynkach, podczas których poznają sztukę obrony i ataku, a także nabędą pewności siebie.

ŁUCZNICTWO

Wspaniała szansa, aby wyćwiczyć perfekcyjną koordynację rąk i oczu! Ten starożytny sport to nie tylko świetna zabawa i satysfakcjonująca rywalizacja, ale także szansa na zyskanie nowych umiejętności i nawiązanie przyjaźni.

MINI OLIMPIADA

Czas aby dzieciaki mogły zaprezentować swoje umiejętności sportowe! Podczas Mini Olimpiady duży nacisk jest kładziony na zabawę- zajęcia w terenie i na boisku pozwalaja na przyjacielską rywalizację, a ostateczną nagrodą będzie złoto.

ZABAWY TEMATYCZNE

Wyobraźnia to podstawa w tym klubie, gdzie dzieci są zachęcane do przyłączenia się do zabawy wg różnego rodzaju scenariuszy. Niektóre z gier, do których będą mogły dołączyć to Piraci, Potwory, Nauka, Kosmos czy Superbohaterowie.

Mac's Fun Station znajdziecie na ...

Kemping Kraj Region/Miasto
Kemping Des Menhirs

Francja

Carnac
Domaine des Naïades

Francja

Port Grimaud
Kemping Domaine Des Ormes

Francja

Dol-de-Bretagne
Kemping La Baume

Francja

Fréjus
Kemping La Chapelle

Francja

Argelès-sur-Mer
Kemping La Croix du Vieux Pont

Francja

Berny-Rivière
Kemping La Garangeoire

Francja

St Julien-des-Landes
Kemping La Vallee

Francja

Houlgate
Kemping Le Clarys Plage

Francja

St Jean-de-Monts
Kemping Saint Avit Loisirs

Francja

Le Bugue