SUPER FUN STATION WIEK 9-12

 

W tym klubie przeznaczonym dla dzieci w wieku 9-12 lat, na najmłodszych czekają liczne ekscytujące zajęcia na świeżym powietrzu.

Klub dla dzieci w wieku 9-12 działa w terminie od 18/05/2019 do 01/09/2019 (z wyjątkiem kempingów Domaine des Ormes, Croix du Vieux Pont i St Avit Loisirs, gdzie działa od 11/05/2019 do 15/09/2019).

PROPONOWANE ZAJĘCIA

WODNE WOJNY

Będzie mokro, dziko i zwariowanie! Dzieci wezmą udział w takich zabawach jak np. wyścigi kaczek. Pamiętajcie tylko, że po tych zajęciach nikt nie pozostanie suchy!

BODY ZORBING

To na prawdę świetna zabawa! Dzieciaki będą biegać, chodzić, skakać i przewracać się w różnych grach zespołowych, takich jak sumo, piłka nożna czy "ostatni stojący człowiek".

WARSZTAT CYRKOWY

Uczestnicy będą rozwijać koordynację, koncentrację i samoświadomość, ucząc się żonglować, obracać talerzami i robić sztuczki.

FECHTUNEK

En garde! Dzieciaki mogą wziąć tu udział w bezpiecznych i pełnych zabawy pojedynkach, podczas których poznają sztukę obrony i ataku, a także nabędą pewności siebie.

HOVERCART

Hovercart to gokart przyczepiony do elektrycznej deskorolki. Dzieci opanują podstawy jazdy w krótkim czasie i wkrótce będą pokonywać tory przeszkód oraz ścigać się z przyjaciółmi.

ŁUCZNICTWO

Wspaniała szansa, aby wyćwiczyć perfekcyjną koordynację rąk i oczu! Ten starożytny sport to nie tylko świetna zabawa i satysfakcjonująca rywalizacja, ale także szansa na zyskanie nowych umiejętności i nawiązanie przyjaźni.

WIECZORNE ZAJĘCIA

Wieczorne zajęcia dla dzieci oferują wspaniałą zabawę, dzięki czemu rodzice mogą cieszyć się swobodą podczas posiłków lub wieczornych rozrywek.

ZORBING

Ekscytujące zajęcia, podczas których nie zabraknie dreszczyka emocji! Wspaniała zabawa w ogromnych dmuchanych kulach zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

KRĘCENIE FILMU

Oto szansa dla początkującego Stevena Spielberga, aby pokazać swój twórczy talent! Zajęcia dadzą dzieciom szansę wyprodukować, wyreżyserować czy zagrać w krótkim filmie, który mogą następnie obejrzeć wieczorem razem z rodziną.

The Station znajdziecie na ...

Kemping Kraj Region/Miasto
Kemping Des Menhirs

Francja

Carnac
Domaine des Naïades

Francja

Port Grimaud
Kemping Domaine Des Ormes

Francja

Dol-de-Bretagne
Kemping La Baume

Francja

Fréjus
Kemping La Chapelle

Francja

Argelès-sur-Mer
Kemping La Croix du Vieux Pont

Francja

Berny-Rivière
Kemping La Garangeoire

Francja

St Julien-des-Landes
Kemping La Vallee

Francja

Houlgate
Kemping Le Clarys Plage

Francja

St Jean-de-Monts
Kemping Saint Avit Loisirs

Francja

Le Bugue