peace of mind

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO JEST NASZYM PRIORYTETEM

 
Nie możemy się doczekać, żeby powitać Was na campingach w sezonie 2022 i zaprosić do odpoczynku, o którym marzycie. Pracowaliśmy nad wieloma zmianami związanymi z pobytem tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zarówno naszym gościom, jak i pracownikom. Stale dostosowujemy się do zmieniających się warunków i natychmiast reagujemy na nowe regulacje. Poznajcie wszystkie punkty naszego programu ochrony.

PUNKTY NASZEGO PROGRAMU OCHRONY

POWITANIE I ZAKWATEROWANIE

Dystans społeczny, jednak miłe powitanie

Nasze nowe zasady dotyczące zakwaterowania mają na celu zapewnienie Wam bezpiecznego pobytu. Powita Was tylko jeden kurier w recepcji, jednak wszyscy jesteśmy gotowi, aby Wam pomóc, jeśli zajdzie taka potrzeba. Poziom obsługi nadal wyróżnia się wysoką jakością - możecie liczyć na ciepłe powitanie i stałą troskę. 

peace of mind, accommodation prep

PRZYGOTOWANIE ZAKWATEROWANIA

Twój mobile home - bezpieczny jak dom

Twój wakacyjny dom powinien być jak sanktuarium, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Możesz być pewien, że odpowiednio przygotujemy go na Twój przyjazd. Zdezynfekujemy narażone na dotyk elementy, a materace i poduszki zabezpieczymy jednorazowymi ochraniaczami. Zamówioną przez Ciebie pościel dostarczymy w foliowych opakowaniach. Nasza grupa sprzątająca będzie nosić specjalne ubrania ochronne. 

peace of mind, people on park

NASI PRACOWNICY NA CAMPINGU

Team, na którym można polegać

Każdy pracownik Al Fresco przejdzie dodatkowe szkolenia i będzie odpowiednio wyposażony, by zadbać o Wasze i swoje bezpieczeństwo. Jeśli tylko będziecie potrzebować pomocy, będziemy czekać tuż obok zachowując konieczny dystans społeczny. Otrzymacie również specjalny numer telefonu, na który możecie zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. 

peace of mind, departure process

PROCEDURA WYJAZDÓW

Bezpieczna droga do domu

Jak zwykle odwiedzimy Was pod koniec Waszego pobytu na kempingu. Poprosimy Was wtedy o pozostawienie kluczy w mobile home'ie w dniu wyjazdu. Ma to na celu zminimalizowanie liczby osób i kontaktów w recepcji. 

ATRAKCJE NA KEMPINGU

 

BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ DO ZABAWY

Na wszystkich naszych kempingach będzie stosowana zasada dystansu społecznego. Wprowadzone zostaną odpowiednie regulacje mające zapewnić Wam bezpieczną, niczym nieskrępowaną zabawę:

peace of mind, swimming

BASENY I WODNE PARKI

Wodne atrakcje tj, baseny, zjeżdżalnie, wodne place zabaw będą funkcjonować według ściśle określonych, zapewniających bezpieczeństwo zasad, dopasowanych także do lokalnych restrykcji. Może to oznaczać ograniczenia w liczbie osób korzystających z basenów w tym samie czasie. Leżaki zostaną ustawione w odpowiedniej, nienarażającej na bliski kontakt odległości.  

peace of mind, catering

GASTRONOMIA I ZAKUPY

W restauracjach, barach, barach z jedzeniem na wynos i sklepach będą przestrzegane zasady dystansu społecznego tak, aby zapewnić Wam komfortowe i bezpieczne warunki funkcjonowania. Zostanie powiększona przestrzeń do spożywania posiłków oraz wymagane mogą być płatności kartą zamiast gotówką. Do sprzątania będą używane odpowiednie środki dezynfekujące. 

peace of mind, kids club

KLUBY DZIECIĘCE

Niektóre z aktywności, ze względu na bliski kontakt, mogą nie być dostępne, jednak nadal najmłodsi mogą liczyć na niezpomnianą zabawę. Naszym priorytetem będzie jej wyjątkowe bezpieczeństwo. 

peace of mind, sports

SPORTOWE AKTYWNOŚCI

Zajęcia sportowe będą organizowane według odgórnych wytycznych z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i dystansu społecznego. Na niektórych kempingach mogą nie być dostępne sporty kontaktowe takie, jak piłka nożna czy siatkówka.