POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO REZERWOWAĆ WAKACJE Z AL FRESCO


Dlaczego warto rezerwować u nas? Wakacje z Al Fresco to możliwość  spędzenia wakacji na świeżym powietrzu na jednym z 72 campingów w fantastycznej lokalizacji we Włoszech, Chorwacji, Francji, Holandii, Hiszpanii i Austrii. Nasze kempingi zapewniają mnóstwo atrakcji dla całej rodziny, kluby dla dzieci, animacje, wykwintne jedzenie w restauracji na miejscu i możliwość poznania regionu.

NIEZAPOMNIANE WAKACJE

WYSOKIEJ JAKOŚCI DOMKI WAKACYJNE

Wszystkie nasze domki wakacyjne są w pełni wyposażone. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do samodzielnego przygotowywania posiłków.  Co roku do naszej oferty wprowadzamy nowe rodzaje domków. Nasz model Verdi oferuje nawet zmywarkę i dwie łazienki. Wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest posiadanie tarasu, dlatego też wprowadziliśmy ulepszone tarasy w stylu Lounge, mające większą powierzchnię, ulepszone meble ogrodowe, zadaszenie i duży grill (tam, gdzie grillowanie jest dozwolone).

72 KEMPINGI DO WYBORU

Wybierz wakacje spośród 72 fantastycznych kempingów położonych w Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Holandii lub Austrii. Wszystko, co musisz zrobić to dokonać wyboru, spakować walizki i cieszyć się pobytem!

WAKACJE W ŚWIETNEJ CENIE

PRZYJAZDY I WYJAZDY KIEDY CHCESZ

Zawsze staramy się dopasować do Twoich potrzeb, dlatego na nasze kempingi można przyjeżdżać każdego dnia tygodnia i samemu wybrać długość pobytu. Wiemy, że ta elastyczność zapewnia naszym klientom możliwość zarezerwowania swojego wymarzonego urlopu, a także np. kupienia najtańsze biletów lotniczych lub uniknięcia korków na drogach.

NASI PRZEDSTAWICIELE NA KEMPINGU

Aby dostarczyć klientom najwyższą jakość usług, wybieramy naszych przedstawicieli na kempingu, którzy mówią po angielsku, jak również w lokalnym języku. Staramy się znaleźć doświadczonych pracowników, którzy już wcześniej pracowali dla Al Fresco, dzięki czemu mają większą wiedzę oraz są doskonale przygotowani do pracy z klientem na kempingu.

WIĘCEJ POWODÓW, ABY DOKONAĆ REZERWACJI ...

KLUBY DLA DZIECI NA 13 KEMPINGACH

Na naszych 13 campingach posiadamy swoje kluby dla dzieci. Oznacza to jeszcze więcej radości i zabawy. Dzieci mogą wybierać spośród 6 klubów dostosowanych do odpowiedniej grupy wiekowej (od 6 m-cy do 17 lat).

NASZ DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Nasz zespół pracujący w dziale obsługi klienta ma wielką pasję i wiedzę oraz zawsze może doradzić Wam jakie ciekawe miejsca warto odwiedzić podczas wakacji z Al Fresco. Bardzo chętnie zaproponuje także najlepiej pasujące do Waszych potrzeb zakwaterowanie. 

Jeśli macie pytania lub potrzebujecie porady, zadzwońcie do nas lub skorzystaj z funkcji czatu na żywo!

WAKACJE W ŚWIETNEJ CENIE

Robimy wszystko, aby koszt wakacji był jak najniższy i Twoja rodzina mogła cieszyć się bardzo konkurencyjną ceną za wakacje. Cena naszych domków wakacyjnych pobierana jest za całe zakwaterowanie, a nie za osobę i jest taka sama niezależnie od tego czy podróżujesz jako para czy rodzina ośmioosobowa. Kempingi oferują wiele fantastycznych zajęć dla wszystkich grup wiekowych, które sprawią, że spędzicie z nami niezapomniane wakacje.

PONAD 12 LAT DOŚWIADCZENIA

Thomson Al Fresco został założony w 2004 roku w ramach grupy TUI. W 2013 r, po przejęciu przez Grupę Homair, największego organizatora wakacji w Europie – zmieniliśmy nazwę na Al Fresco Holidays. Mimo że nazwa zmieniła się, nadal pracujemy głównie z tym samym zespołem. Razem mamy ponad 100-letnie doświadczenie, aby zapewnić Ci najlepsze rodzinne wakacje.

MOŻLIWOŚĆ ODWIEDZENIA KILKU KEMPINGÓW PODCZAS JEDNYCH WAKACJI

Czy podczas jednych wakacji chciałbyś odwiedzić kilka kempingów? W Al Fresco jest to możliwe! Spędź przykładowo kilka dni nad Jeziorem Garda, a następnie tydzień nad Adriatykiem. Zrób rezerwację online lub zadzwoń do naszego biura – bardzo chętnie pomożemy Ci zarezerwować wymarzone wakacje.