DODATKI DO ZAREZERWOWANIA

Zaoszczędź dużo miejsca w samochodzie lub walizce i zarezerwuj z wyprzedzeniem przydatne dodatki takie jak: klimatyzacja, pościel, ręczniki, maty łazienkowe czy akcesoria dla dzieci. Dzięki nim pakowanie będzie łatwiejsze, a podróż znacznie wygodniejsza.

KLIMATYZACJA

Wszystkie nasze domki w Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii, na Korsyce, Lazurowym Wybrzeżu, Langwedocji i Rousillon wyposażone są w bezpłatną klimatyzację. Zakwaterowanie wyposażone w klimatyzację można rozpoznać po dopisku "+AC" w wynikach wyszukiwania i na potwierdzeniu.

Prosimy wziąć pod uwagę, że ze względu na dbałość o środowisko, niektóre klimatyzatory wyposażone są z wyłącznik czasowy.

Al Fresco Holidays baby pack extras

AKCESORIA DLA MAŁYCH DZIECI

Nasze wakacje są przyjazne dzieciom i dzięki możliwości zamówienia akcesoriów dla dziecka możecie zaoszczędzić mnóstwo miejsca podczas pakowania. Nasz specjalny pakiet obejmuje łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia, wanienkę oraz bramkę zabezpieczającą na taras. Można to wszystko zamówić bezpłatne podczas dokonywania rezerwacji najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem.

RĘCZNIKI PLAŻOWE

Zaoszczędź jeszcze więcej miejsca i wypożycz ręczniki plażowe w cenie 60 zł za 2 szt., dostępne na większości kempingów. Ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.

POŚCIEL I RĘCZNIKI

Zarezerwuj pościel i ręczniki przed wyjazdem i zaoszczędź miejsce w walizce. Rodzinny pakiet pościeli kosztuje 290 zł i składa się z kompletu pościeli podwójnej, 2 kompletów pościeli pojedynczej, 2 zestawów ręczników plażowych oraz mat łazienkowych. Komplet pościeli pojedynczej z prześcieradłami, poszewką na poduszkę i ręcznikiem kosztuje 70 zł. Komplet pościeli podwójnej z prześcieradłami, 2 poszewkami na poduszkę i 2 ręcznikami kosztuje 105 zł. Zalecamy rezerwację dodatkowych kompletów podczas dłuższych pobytów. Pościel i ręczniki  można rezerwować podczas rezerwacji lub najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem (na 4 tyg. przed wyjazdem wynajem pościeli i ręczników zależny jest od dostępności). 

Na kempingu Cambrils Park w Hiszpanii oraz La Croix Du Vieux Pont w zakwaterowaniu typu Lodge pościel i ręczniki są wliczone już w cenę pobytu.

Extra pack for families travelling with toddlers

AKCESORIA DLA WIĘKSZYCH DZIECI

Zdajemy sobie sprawę, że jadąc z dziećmi potrzebnych jest mnóstwo rzeczy, a przestrzeń bagażowa jest ograniczona. Dlatego też w naszej ofercie posiadamy pakiet dla starszych dzieci zawierający stopień podwyższający, gumową podkładkę na materac, barierkę na łóżko, zabezpieczenia do gniazdek elektrycznych, bramkę zabezpieczającą na taras oraz lampkę nocną – wszystko to można zarezerwować bezpłatnie podczas dokonywania rezerwacji najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem (zestaw nie jest dostępny na wszystkich kempingach).

BEZPŁATNY GRILL

Zapewniamy bezpłatny grill, tam gdzie grillowanie jest dozwolone. Przy opisie danego kempingu znajduje się informacja jaki rodzaj grilla będzie dostępny.

GRY PLANSZOWE

W recepcji Al Fresco możesz wypożyczyć gry planszowe za darmo.

DODATKOWE OSOBY

Jeśli wybierasz się na wakacje z przyjaciółmi lub rodziną do jednego domku, nie pobieramy za to dodatkowych opłat! Musisz jednak przestrzegać dozwolonej maksymalnej liczby osób w danym rodzaju domku wakacyjnego.

KĄCIK Z KSIĄŻKAMI

W naszym kąciku w recepcji Al Fresco można wypożyczać książki (najczęściej po angielsku). Całkowicie za darmo!

ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI PROSIMY O KONTAKT Z NASZYM BIUREM POD NR TEL. 71 793 22 22

Nasze kempingi, na których znajdują się najlepsze spa

Nasze najlepsze kempingi na zwiedzanie miast

Nasze najlepsze kempingi z parkami wodnymi