accommodation, mobile home, extras

DODATKI DO ZAREZERWOWANIA

Zaoszczędź dużo miejsca w samochodzie lub walizce i zarezerwuj z wyprzedzeniem przydatne dodatki takie jak: pościel, ręczniki czy akcesoria dla dzieci. Dzięki nim pakowanie będzie łatwiejsze, a podróż znacznie wygodniejsza.

accommodation, mobile home, extras, bed linen, towel hire

POŚCIEL I RĘCZNIKI

Zarezerwuj pościel i ręczniki przed wyjazdem i zaoszczędź miejsce w walizce. 

* Rodzinny pakiet pościeli składa się z kompletu pościeli podwójnej, 2 kompletów pościeli pojedynczej oraz 2 zestawów ręczników plażowych. 
* Komplet pościeli pojedynczej zawiera 1 prześcieradło, 1 przykrycie, poszewkę na poduszkę i ręcznik kąpielowy. 
* Komplet pościeli podwójnej składa się z 2 prześcieradeł, 1 podwójnego przykrycia, 2 poszewek na poduszki i 2 ręczników kąpielowych.
 
Zalecamy rezerwację dodatkowych kompletów podczas dłuższych pobytów. Pościel i ręczniki  można rezerwować podczas rezerwacji lub najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem (na 4 tyg. przed wyjazdem wynajem pościeli i ręczników zależny jest od dostępności). Na kempingu Cambrils Park w Hiszpanii oraz La Croix Du Vieux Pont w zakwaterowaniu typu Lodge pościel i ręczniki są wliczone już w cenę pobytu.
accommodation, mobile home, extras, baby pack

AKCESORIA DLA DZIECI

Nasze wakacje są przyjazne dzieciom i dzięki możliwości zamówienia akcesoriów dla dziecka możecie zaoszczędzić mnóstwo miejsca podczas pakowania. Nasz specjalny pakiet obejmuje łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia, wanienkę, nocnik oraz barierkę zabezpieczającą do łóżka. Można to wszystko zamówić bezpłatne podczas dokonywania rezerwacji najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem.
accommodation, mobile home, extras, welcome pack, wine

PAKIET POWITALNY

W pakiecie znajdują się rzeczy idealne na rozpoczęcie wakacji z Al Fresco, które po przyjeździe pozwolą Wam rozgościć się w zakwaterowaniu i przygotować ciepły napój czy posiłek. Pakiet będzie na Was na czekać w zakwaterowaniu, po przyjeździe na kemping i zawiera: mieloną kawę, herbatę, cukier, śmietankę do kawy, 2 x dżem, oliwę z oliwek, sól i pieprz, 2 x butelkę wody, 2 x sok pomarańczowy, chipsy, małe czerwone i białe wino. Prosimy pamiętać, że pakiet powitalny można zamawiać nie później niż na tydzień przed wyjazdem.

accommodation, mobile home, extras, bath and beach towels

RĘCZNIKI PLAŻOWE

Zaoszczędź jeszcze więcej miejsca i wypożycz ręczniki plażowe, które dostępne są na większości kempingów. Ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.

accommodation, mobile home, extras, AC, air conditioning

KLIMATYZACJA

Zakwaterowanie standardowo wyposażone w klimatyzację można rozpoznać po dopisku "+AC" w wynikach wyszukiwania i na potwierdzeniu rezerwacji.

Prosimy wziąć pod uwagę, że ze względu na dbałość o środowisko, niektóre klimatyzatory wyposażone są z wyłącznik czasowy.

Extra pack for families travelling with toddlers

GRILL

Tam, gdzie jest to dozwolone, Al Fresco zapewnia bezpłatny grill węglowy lub gazowy. Szczegółowe informacje znajdują się w opisie danego kempingu.

ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI PROSIMY O KONTAKT Z NASZYM BIUREM POD NR TEL. 71 793 22 22

Nasze kempingi, na których znajdują się najlepsze spa

Nasze najlepsze kempingi na zwiedzanie miast

Nasze najlepsze kempingi z parkami wodnymi