DOMKI PRZYJAZNE PSOM

 

Wiemy, jak bardzo nasi klienci kochają swoich czworonożnych przyjaciół, dlatego mamy też w swojej ofercie zakwaterowania przyjazne psom. Chcesz zabrać swojego psa na wakacje? Wybierz kemping, na który można zabrać go ze sobą, a Wasze wakacje spędzone razem będę jeszcze przyjemniejsze. Hau, hau!

PUCCINI RIVIERA PRZYJAZNY PSOM

W domku Puccini Riviera znajduje się 1 sypialnia z łóżkiem podwójnym oraz 1 sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi. W części dziennej do spania rozkłada się podwójna sofa. Jest tu w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz część dzienna z wygodnymi sofami, na których można zrelaksować się. Na tarasie znajduje się stół z krzesłami oraz parasol. To idealne miejsce na relaks na świeżym powietrzu.

Puccini Riviera przyjazny psom ›

ROSSINI PRZYJAZNY PSOM

Ten 2-sypialniany domek posiada przestronną część dzienną, aneks kuchenny oraz taras, który jest idealnym miejscem na spędzanie czasu na świeżym powietrzu dla całej rodziny, w tym także psa. Znajduje się tu jedna sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz druga z dwoma łóżkami pojedynczymi, a także rozkładana do spania podwójna sofa w salonie. W domku Rossini może mieszkać maks. 6 osób.

Rossini przyjazny psom ›

LODGE Z WIDOKIEM NA RZEKĘ PRZYJAZNY PSOM

W tym drewnianym domku Lodge w widokiem na rzekę znajduje się część dzienna ze stołem i krzesłami, dobrze wyposażona kuchnia ze zmywarką, kuchenką mikrofalową i piekarnikiem oraz dwie sypialnie na piętrze, z których roztacza się jeszcze lepszy widok na rzekę. Jest tu 1 sypialnia z łóżkiem podwójnym, 1 sypialnia z trzema łóżkami pojedynczymi i jednym wysuwanym mniejszym łóżkiem oraz rozkładana do spania sofa w części dziennej. 

Lodge z widokiem na rzekę przyjazny psom ›