Al Fresco Holidays łączy siły z Eurocamp

 

Jeszcze większy wybór i to samo spore doświadczenie

Wakacje w sezonie 2021 to przede wszystkim czas spędzony razem. To dlatego Al Fresco Holidays i Eurocamp połączyły swoje siły. Oznacza to, że dostaniesz jeszcze więcej tego co kochasz w wakacjach z Al Fresco: większy wybór zakwaterowania i jeszcze większa dostępność miejsc na ulubionych kempingach w Europie.


Razem dla jeszcze większego wyboru zakwaterowania

Al Fresco zawsze oferowało szeroki wybór domków wakacyjnych, które są w stanie zaspokoić wszystkie gusta i budżety. Dołączając do Eurocamp, będziemy dodawać nowe rodzaje, w tym modele XL, domki Lodge i najwyższej klasy domki wakacyjne „Aspect”.


Razem dla jeszcze większej dostępności miejsc

Nasz nowy, większy wybór zakwaterowań oznacza jeszcze lepszą dostępność miejsc na wszystkich najbardziej popularnych kempingach. Więc teraz, bardziej niż kiedykolwiek, możemy mieć pewność, że zarezerwujesz wakacje o jakich marzysz i w wybranym przez siebie terminie.

To samo spore doświadczenie

Al Fresco nadal oferuje wybór wakacji na najlepszych kempingach w Europie. Od 6 lat Eurocamp jest naszą siostrzaną firmą, a teraz będzie współpracować z nami jeszcze bliżej, oferując wspólny wybór zakwaterowania. Nasi przedstawiciele na kempingu będą pracować we wspólnej recepcji, co oznacza, że do Waszej dyspozycji będzie więcej pracowników. I oczywiście będziemy nadal świadczyć nasze wspólne usługi, takie jak np. kluby dla dzieci Fun Station.


Masz już rezerwację na sezon 2021?

Bardziej niż kiedykolwiek nie możemy się doczekać, aby powitać Cię kempingu i zająć się planowaniem sezonu letniego. Jeśli chodzi o Twoją rezerwację to nic się nie zmieniło, z wyjątkiem logo i nazwy zakwaterowania, które zobaczysz na zewnątrz swojego domku na kempingu.

Powinieneś już zostać powiadomiony przez nas o zmianie nazwy Twojego zakwaterowania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojego domku, zapoznaj się z informacjami na ten temat tutaj lub skontaktuj się z nami przez czat lub maila. Jednocześnie możemy Cię również zapewnić, że:

• Twój obecny numer rezerwacji w Al Fresco jest nadal taki sam, a dostęp do swojej rezerwacji można uzyskać logując się do „Twoje Al Fresco”.

• Cena, którą zapłaciłeś pozostaje dokładnie taka sama.

• Powitanie po przyjeździe na kemping i wszystkie usługi dostępne na kempingu, pozostają dokładnie takie same. Obejmuje to także dostęp do klubów dla dzieci Fun Station, które prowadzone są razem z Eurocamp już od kilku lat.

Chcesz dokonać rezerwacji wakacji na sezon 2021 z Al Fresco?

Jeśli chcesz zrobić rezerwację wakacji w Al Fresco, jest to jak najbardziej możliwe i postępuj tak jak dotychczas. Obiecujemy, że:

• Wszystko, co kochasz w Al Fresco pozostaje takie samo - mamy po prostu więcej opcji zakwaterowania do wyboru.

• Jeśli posiadasz rabat dla stałego klienta, ponieważ byłeś już na wakacjach z Al Fresco, z przyjemnością go uhonorujemy.

Jeśli jeździłeś już z nami wcześniej na wakacje, znasz nasze poprzednie nazwy domków. Poniżej znajduje się przydatny przewodnik, który pokazuje pod jakimi nazwami można teraz znaleźć poprzednie rodzaje naszych zakwaterowań.

2 sypialnie

Jeśli szukasz...
Wybierz...
Rossini
Classic
Rossini Riviera
Comfort lub Comfort Vista
Puccini
Classic
Puccini Riviera
Classic lub Comfort
Da Vinci
Azure

3 sypialnie

Jeśli szukasz...
Wybierz...
Vivaldi
Classic
Vivaldi Riviera
Comfort lub Comfort Vista
Rossini
Classic lub Comfort
Da Vinci
Azure Vista
Toscanini
Azure
Verdi
Azure XL

Masz pytania? Oto kilka odpowiedzi, na najczęściej zadawane pytania…

Która firma zapewni mi urlop w sezonie 2021 i w zakwaterowaniu jakiej firmy spędzę wakacje?

W sezonie 2021 roku Al Fresco i Eurocamp będą oferowały wspólną bazę noclegową, łącząc to, co obie marki mają najlepsze. Od 6 lat Eurocamp jest siostrzaną marką Al Fresco i od tego sezonu zaczęliśmy współpracować razem, aby zaoferować jeszcze większy wybór miejsc i zakwaterowania.


Te same osoby, które były zaangażowane w Twoje poprzednie wakacje, będą nadal opiekować się Tobą w 2021 roku - od naszych konsultantów w biurze po naszych przedstawicieli  na kempingu. Nasi przedstawiciele na miejscu przechodzą już jeden program rekrutacyjny i szkoleniowy, ale nie będą już przydzieleni do reprezentowania jednej lub drugiej marki. Od teraz  będą działać wspólnie. Al Fresco i Eurocamp od kilku lat prowadzą wspólne kluby dla dzieci Fun Station, a nasi Regionalni Managerowie i zespoły wsparcia już teraz wspierają obie marki.


A co w przypadku kiedy nie chcę spędzić wakacji w zakwaterowniu Eurocamp?

Nie ma powodów do zmartwień, ponieważ po połączeniu floty zakwaterowań obydwu firm niewiele się zmienia. Na miejscu domek będzie miał inne logo i nazwę, ale dzięki  posegregowaniu zakwaterowań obydwu marek na równorzędne kategorie, nadal możesz znaleźć idealną opcję dla siebie.


Czy firma Al Fresco zostanie zamknięta?

Nie. Al Fresco i Eurocamp to siostrzane marki należące i zarządzane przez tę samą grupę. Każda z nich oferuje klientom bardzo podobne produkty, miejsca docelowe i usługi w porównywalnych cenach. Słuchając opinii zarówno klientów firmy Al Fresco jak i Eurocamp uważamy, iż łącząc nasze siły możemy znacznie ułatwić klientom znalezienie idealnych dla nich wakacji w wybranym terminie i mieszczących się w ramach założonego budżetu.Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na wszystkie Twoje pytania. Jeśli masz jakieś dodatkowe, prosimy o kontakt z nami korzystając z usługi czatu na żywo na naszej stronie internetowej (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00) lub napisanie wiadomości email na rezerwacja@alfresco-holidays.pl