Ważne informacje o koronawirusie (COVID-19)

 

Najnowsze informacje związane z Covid-19:


Wszystkie nasze kempingi są obecnie zamknięte. Mamy nadzieję, że tak jak my, nie możecie doczekać się już wakacji w 2021 roku. Jak tylko otrzymamy więcej informacji dotyczących sezonu 2021, ponownie zaktualizujemy tę stronę. W dalszym ciągu uważnie obserwujemy rozwój wydarzeń związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na świecie. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze. 


Zarezerwuj wakacje 2021 bez obaw z Al Fresco


Dopasowaliśmy nasze warunki rezerwacji do dość niepewnej sytuacji, a ich elastyczność pozwoli Wam spokojnie oczekiwać na kolejny sezon i wypoczynek na kempingu. Nasz nowy program "Wakacje bez obaw" to dogodne, korzystne zasady procesu rezerwacji oraz pobytu w wybranych lokalizacjach - zapoznaj się z nimi koniecznie i zaplanuj bez obaw swój wypoczynek z Al Fresco! Szczegóły można znaleźć TUTAJ>


Aktualne wytyczne dotyczące zagrożenia związanego z koronawirusem oraz podróżowania


Wszystkie aktualne informacje można znaleźć na stronie rządowej: https://www.gov.pl/web/koronawirus oraz na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego: https://gis.gov.pl/aktualnosci/. Przed wyjazdem na wakacje zalecamy zapoznanie się także z informacjami dotyczącymi podróżowania zawartymi na stronie: https://reopen.europa.eu/pl.